با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه حرفه‌ای بنویسیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم

راحت‌تر رسیدن به نتایجی موثر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم  نوشته  رابرت بولارد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم


کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم، نوشته رابرت بولارد از انتشارات سبکتو کتابی آموزشی برای کسانی است که قصد دارند متون تجاری بنویسند.

 درباره کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم

کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم هر چه که برای نوشتن متون مطبوعاتی، بازاریابی، گزارش‌ها، پست‌های وبلاگ و مانند آن نیاز دارید را در برگرفته است. ۱۷۰ نکته بولارد از تکنیک‌هایی برای شروع کار و جلب توجه خواننده، تا تسلط بر ویراستاری و قواعد را در بر می‌گیرد.

بولارد اصول ابتدایی نوشته‌های تجاری را (که شامل بایدها و نبایدهایی همراه با تمرین و مثال است) به روشی منظم و قابل فهم نام می‌برد. 

شنیدن کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای بنویسیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 اگر نوشتن متون تجاری بخشی از شغل شماست، سبکتو پیشنهاد می‌کند این نانوکتاب را همیشه همراه خود داشته باشید.

درباره رابرت بولارد

رابرت بولارد، از سال ۲۰۰۳ به عنوان مربی در زمینه مهارت‌های نوشتاری، کپی‌رایتینگ و ویراستاری شناخته می‌شود. او به کسب‌وکارهای زیادی در این زمینه کمک کرده تا با استفاده از نوشتار، کسب‌وکارشان را متحول کنند. رابرت عضو اتحادیه ملی روزنامه‌نگاران و انجمن ویراستاران در آکسفورد است. او در گذشته برای روزنامه‌هایی چون گاردین و دیلی‌تلگراف متن نوشته و ویراستاری می‌کرده است. رابرت به شما اطمینان می‌دهد که نوشتن مهارتی است که می‌توانید یاد بگیرید و بر آن مسلط شوید.

 درباره نانوکتاب

نانوکتاب، محصول دیگری از سبکتو است که دروازه کوچکی را به دنیای بزرگ کتاب‌ها برایتان باز می‌کند. نانوکتاب‌ها خلاصه‌ای ۳۶۰ درجه‌ای از کتاب‌ها هستند که مروری کلی از نکات مهم کتاب را در اختیار شما قرار می‌دهند. با نانوکتاب‌ها همیشه خلاصه‌ای کوتاه و مفید از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را در اختیار دارید. همچنین نانوکتاب‌ها شما را با کتاب‌های جدید آشنا می‌کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
narges_mnym
۱۳۹۸/۱۰/۱۴

بسیار نکات کاربردی برای بلاگرها و تجارت انلاین 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼🌹🌹

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹٫۵ مگابایت