با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فراتر از اثر مرکب

دانلود و خرید کتاب صوتی فراتر از اثر مرکب

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فراتر از اثر مرکب  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فراتر از اثر مرکب

فراتر از اثر مرکب نوشته دارن هاردی کتابی درباره توانایی‌های درونی است.

خلاصه کتاب فراتر از اثر مرکب

دارن هاردی در این سمینار در مورد توانایی‌های درونی صحبت می‌کند و معتقد است که توانایی‌های درونی شما از آنچه هم‌اکنون در حال انجام آن هستید خیلی بیشتر است. دارن هاردی معتقد است که دست یافتن به موفقیت بسیار ساده و آسان است به مورد بسیار جالبی اشاره می کند و آن این است که حتما لازم نیست کاری که انجام می‌دهید را دوست داشته باشید اما آن را انجام دهید چون شما موفقیت را دوست دارید فرق بین افراد موفق و ناموفق هم در همین است که افراد موفق دوست ندارند و انجام می‌دهند و افراد ناموفق دوست ندارند و انجام نمی‌دهند اینگونه است که افراد موفق متمایز از بقیه هستند.

جملاتی از کتاب صوتی اثر مرکب

هیچ بهانه‌ای مورد قبول نیست همه در هر شرایطی که هستند باید از کل توانایی‌های خود استفاده کنند هر شرایط بدی که در گذشته بوده باید شما را قوی‌تر و محکم‌تر کند و حتی باید از مشکلات گذشته به عنوان اهرم قدرت استفاده کرد.

در اصل مشکلات گذشته تمرین‌هایی هستند که قدرت امروز شما را می‌سازند دارن هاردی این‌گونه ادامه می‌دهد که از خود سه سوال مهم بپرسید.

اول اینکه آیا چیزهایی که یاد گرفته‌ام را بدان عمل می‌کنم.

دوم اینکه آیا چیزهای بیشتری هست که می‌توانم یاد بگیرم.

سوم این‌که آیا تمامی کارهایی که انجام داده در زمینه موفقیت نتیجه‌ای هم داشته است؟

این خود شما هستید که با انتخاب‌هایی که در زندگیتان می‌کنید در جای کنونی قرار گرفته‌اید نتیجه‌ی زندگی شما انتخاب‌های شما هستند نه کس دیگری.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
فرزاد محقق
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

دوست عزیز ،برادر من،گرامی حداقل برای خودتون که دارید کتاب در زمینه موفقیت فردی کتاب در اختیار خواننده قرار میدید ارزش قایل بشید صدای گوینده فاجعه است😀 عزیز طرف مرد هستش شما گوینده زن گذاشتی اونم با این صدای خنده دار و مضحک به

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۶٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۶٫۲ مگابایت