با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هرگز تسلیم نشو

دانلود و خرید کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو

۳٫۸ از ۱۰ نظر
۳٫۸ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو  نوشته  دونالد ترامپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، پیش از ورود به گستره‌ی سیاست کتاب‌های پرفروش بسیاری نوشته است. در سایت شخصی این کلان میلیاردر که بیشتر ثروت خود را از راه سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌ های ساختمان‌‌سازی به ‌دست آورده، بیش از ۱۶ عنوان به نام او ثبت شده است. این کتاب‌ها اغلب به عنوان راهنماها‌یی برای پول‌دارشدن یا پول به ‌جیب‌زدن و انتخاب شیوه‌‌ی درست برای برنده‌شدن در نبرد با زندگی نوشته شده و با نام‌‌هایی مانند چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟، چگونه در زندگی برنده شوید؟ و مثل یک قهرمان فکر کن به بازار کتاب جهانی، از جمله به بازار کتاب ایران راه یافته‌اند.

یکی از بهترین و پرتیراژترین کتاب‌های دونالد ترامپ کتاب گویای «هرگز تسلیم نشو» است که در آن از تبدیل چالش‌های زندگی به موفقیت صحبت کرده است در قسمتی از کتاب ترامپ درباره این موضوع سخن می‌گوید که چگونه بعد از اینکه در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگ‌ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را به ثبت رساند دچار ورشکستگی با مبلغ یک میلیون دلار آمریکا شده و چگونه با تدبیر از این حالت خود را رهانده و دوباره پله‌های ترقی را تا رسیدن به اوج پیموده است. فنونی که ترامپ در این کتاب به آنها اشاره کرده، برای به راه انداختن تجارتی پرسود می‌تواند سودمند باشد. چرا که او افکار و راهکارهای خود را با مردم در این کتاب تقسیم کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Isa Yazdankarimi
۱۳۹۸/۰۹/۲۱

به نام خدا کتابی است عالی و مفید اگر درست مطالعه شود کتاب از چندین فصل تشکیل شده هر فصل سه قسمت دارد و یک داستان از زندگی شخصی ترامپ را بیان می کند قسمت اول نکته کلی ، قسمت

- بیشتر
Reza Ardalan
۱۳۹۸/۰۴/۱۷

باکیفیت و آموزنده

سعید
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

5 تا 10نکته خوب و کاربردی بقیه دفتر خاطرات ترامپ به همراه کوبیدن مخالفا و تبلیغ شرکت ترامپ ولی به ساکنین محترم نیویورک و گلف بازا و معمارها توصیه می کنم چون کلا در مورد ایناست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۴٫۳ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۴٫۳ مگابایت