با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قله‌ها و دره‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

کتاب گویای «قله‌ها و دره‌ها» نوشته دکتر اسپنسر جانسون نویسنده کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز همچون «چه کسی پنیر مرا جابجا کرد» است. جانسون در این کتاب رویارویی با دوران خوش و سخت زندگی را به تصویر می‌کشد. او نام کتاب را از سختی‌ها و شیرینی‌های زندگی گرفته است و واکنش‌های انسانی را در هر یک از این شرایط به تصویر می‌کشد. جانسون معتقد است، قله‌ها و دره‌ها بهم پیوسته‌اند، خطاهای دوران خوش امروز، دوران سخت فردا را رقم می زند و دانایی دوران سخت امروز، دوران خوش فردا را.

داستان قله‌ها و دره‌ها درباره مرد جوانی است که ناشادمانه در دره‌ای روزگار می‌گذراند، تا اینکه با پیرمردی روبرو می‌شود که بر فراز قله‌ای زندگی می‌کند. این آشنایی شرایط زندگی و کار او را برای همیشه تغییر می‌دهد. سرانجام، او درمی‌یابد که چگونه با بکارگیری اصول ارزشمند پیرمرد و ابزارهای عملی، در دوران‌های خوب و بد به آرامش و موفقیت بیشتری دست یابد.

کتاب ابتدا اشاره می‌کند که او هنگامی که جوان‌تر بود، در آن دره احساس خوشحالی می‌کرد. در چمنزارهایش به بازی مشغول می‌شد و در رودخانه‌اش شنا می‌کرد. آن دره تنها جایی بود که او می شناخت و چنین می‌اندیشید که همه زندگی‌اش را در آنجا خواهد گذراند.

اما پس از آن جوان دلتنگ می‌شود و نویسنده تلاش دارد که علل این ناشادمانی و کسالت جوان را روشن نماید:

او همچنان که بزر گتر می‌شد بیشتر درمی‌یافت که بسیاری از چیزهایی که فکر می‌کرد درست است، اکنون نادرست به نظر می‌رسند. او از اینکه پیش از این متوجه این همه چیزهای نادرست در دره نشده بود دچار شگفتی شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
benyamin saki
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

کتاب که عالیه ولی دقیقه ۵۵ یهو ۱۰ ثانیه قطع میشه

احمد کاشانی
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

یکی از بهترین کتابهای انگیزشی و عالی ک خوندم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۱٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۱٫۳ مگابایت