با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۷ عادت مردم بسیار تأثیرگذار (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید کتاب صوتی ۷ عادت مردم بسیار تأثیرگذار (خلاصه کتاب)

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۷ عادت مردم بسیار تأثیرگذار (خلاصه کتاب)  نوشته  استفن آر. کاوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ۷ عادت مردم بسیار تأثیرگذار (خلاصه کتاب)

کتاب گویای«۷ عادت مردم تأثیرگذار: پندهای تأثیرگذار به منظور ایجاد تغییر فردی» نوشته استفان کاوی، یکی از الهام بخش‌ترین و تأثیرگذارترین کتاب‌هایی است که تاکنون نوشته شده و ۲۵سال است که خوانندگان بسیاری را اسیر خود کرده است.

این کتاب زندگی بسیاری از مدیران ارشد و رؤسا، تحصیل کرده‌ها و والدین و به طور خلاصه زندگی میلیون‌ها انسان در سنین و شغل‌های مختلف را دگرگون ساخته است.

این اثر که برای اولین بار سال ۱۹۸۹منتشر شد، یک خودآموز کسب و کار است که بیش از یک میلیون کپی از آن فروخته شده است.

استفان کاوی ایده the character ethic را ترویج می‌دهد: تنظیم ارزش‌های فرد با اصولی که جهانی و ابدی نامیده می‌شوند. کاوی مستقیماً ارزش‌ها و اصول را با هم تلفیق می‌کند، او اصول را به عنوان قوانین طبیعی برونی و ارزش‌ها را ذهنی و درونی می‌بیند. استفان کاوی ادعا می‌کند که ارزش‌ها رفتار اشخاص را کنترل می‌کنند، اما اصول و قواعد نهایتاً تأثیرات و پیامدها را تعیین می‌کند. کاوی تدریس خود را به صورت یک سری از عادات ارائه می‌دهد؛ رها شدن شخص از یک سری از تعلقات و بی‌نیاز شدن از وابستگی‌ها.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سروش
۱۳۹۷/۱۱/۱۲

من قبلا کتاب را خوانده بودم و می‌خواستم مرور کنم. به حدی خلاصه شده که چیزی از مفاهیم اصلی کتاب باقی نمانده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۱ مگابایت