با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرکز روی هدف

دانلود و خرید کتاب صوتی تمرکز روی هدف

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تمرکز روی هدف  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تمرکز روی هدف

کتاب صوتی «تمرکز روی هدف» نوشته برایان تریسی در زمینه تمرکز برای رسیدن به هدف‌ نوشته شده است.

همانطوری که انرژی متمرکز در اشعه لیزر می‌تواند فولاد را برش دهد، توانایی شما در تشخیص، مهم‌ترین عامل موفقیت‌تان در هر وضعیتی‌ است. یعنی اگر شما بتوانید هدفتان را به درستی تشخیص دهید، درصد موفقیت‌تان بسیار بالا می‌رود، زیرا هدف است که انسان را به حرکت در‌آورده و به او نیرو می‌دهد تا در رسیدن به آن، تمام مشکلاتی که بر سر راهش می‌آید را حل کند و اراده مستحکم برای رسیدن به آرزویش داشته باشد.

این کتاب، گامی‌ است برای پیش بردن شما در موفقیت کاری‌تان و این‌که در عین حال وقت بیش‌تری برای فعالیت‌های شخصی داشته باشید. با گوش سپردن به این کتاب شما درمی‌یابید که چطور توانایی‌هایی‌تان را بشناسید و چگونه از آن‌ها در حوزه‌های مختلف استفاده کنید و بتوانید پاسخی برای این سؤال داشته باشید که: «حقیقتاَ می‌خواهید با زندگی‌تان چه کنید؟»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
anita
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

واقعا صداش خوب نیست چون انگار داره برا بچه ها قصه میگه .همچین متن هایی رو باید یه نفر با صدای قوی ومحکم وبا جذبه قرائت کنه .

Hwmid1
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

حقیقتا صدای زن قدرت و تاثیری مثل صدای مرد رو نمیزاره با این حال صدای رسا و خوبی دارند.

۲۲۶۴۹۲۶
۱۳۹۹/۰۹/۱۶

لطفاخود کتاب اصلی روهم توطاقچه بذارید،بعضی ها دوست دارن خودشون کتاب رو بخونندمگراینکه یک گوینده خوب اون رو گفته باشه که صوتی اش رو گوش بدند مثل حسن رضاییان نه این گوینده شما

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۴٫۸ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۴٫۸ مگابایت