با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت من هستم

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت من هستم

۴٫۴ از ۱۵۳ نظر
۴٫۴ از ۱۵۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت من هستم  نوشته  جول اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم

جول اوستین در کتاب صوتی «قدرت من هستم» درباره مثبت‌اندیشی موثر با شما سخن می‌گوید. او در این کتاب می‌خواهد بگوید اگر خود را باور داشته‌باشید و قوی بدانید همیشه پیروز میدان خواهیدبود. در حالی‌که به این کتاب مفید و کاربردی گوش می کنید، همزمان بکوشید مثبت‌اندیشی را در خود تقویت کنید تا اثرات معجزه‌آسای آن را در زندگی ببینید.

درباره کتاب صوتی قدرت من هستم

قدرت من هستم یک کتاب در زمینه مثبت‌اندیشی است. با گوش دادن به این کتاب صوتی می‌توانید به خودتان دوباره باور پیدا کنید و توانایی‌های پنهان وجودتان را پیدا کنید. این کتاب حجم اندکی دارد. اما برای کسانی که سطح انرژیشان کم شده می‌تواند مانند آب روی آتش عمل کند و به سرعت احساس خوشایند و مثبتی در آن‌ها ایجاد کند. 

گوش دادن به کتاب صوتی قدرت من هستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟ 

گوش دادن این کتاب صوتی را به کسانی که به روانشناسی مثبت‌گرا اعتقاد دارند و برای به دست آوردن حال خوش نیاز به انگیزه‌های بیرونی از جملات مثبت و انگیزشی دارند، توصیه می‌کنیم. کتاب‌ها و سخنرانی‌های جول اوستین تاکنون توانسته میان افراد مختلف در سطح جهان محبوبیت بسیاری پیدا کند. 

درباره جول اوستین

جول اوستین با نام کامل جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است. او یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. خطابه‌های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود. جول اوستین نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده رو می‌شناسند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۷)
Mahdi
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

عالی

Anahid
۱۳۹۹/۰۵/۰۷

به جز یکی دو مورد اشتباه کلمه ها عالی بود هم متن هم گویندگی هم ترجمه

مانا_حمیدی
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

جول استین بسیار انسان الهام بخش و فاق العاده ایه.👌

sara
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

این کتاب واسه کسایی که زندگی واسشون یکنواخت شده و نیازبه یه تلنگر واسه ادامه دادن و دوباره ساختن دارند توصیه میشه در کل گوش دادن به این کتاب باعث انرژی مثبت و حس خوب میشه

F.Aminzadeh
۱۳۹۹/۰۹/۱۵

صددرصد پیشنهاد میدم به هرکسی که حالش خوب نیست این کتاب را گوش کنه. این کتاب به من قدرت داد دوباره حرکت کنم دوباره انرژی داشته باشم مثل قبل تا بخوام قدمی روبه جلو بردارم محتوا کتاب که حرف نداره گویندگی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۱
زمان۰۸ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷۰٫۳ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۱
زمان۰۸ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷۰٫۳ مگابایت