با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۰ قانون موفقیت؛ جیم ران

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جیم ران

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جیم ران  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جیم ران

«اِ. جِیمز ران» کارآفرین، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است که تاثیر بسیاری بر شخصیت‌های موفقی مانند آنتونی رابینز، برایان تریسی و جَک کَنفیلد گذاشت. جیم ران، در رابطه با قوانین موفقیت می‌گوید، حقیقت چیز ثابتی است که مربوط به زمان خاصی نمی‌شود، پس اصول و قاعده بنیادی جدیدی، وجود ندارد. ما تنها باید راه به کار بستن این قوانین و حقایق را یاد بگیریم. از او به عنوان یک فیلسوف تجاری نیز یاد می‌کنند. کتاب «۱۰ قانون موفقیت» از «جیم ران» بر این موضوع تاکید می‌کند که ما در عوض کار کردن روی شغل مان بهتر است روی خودمان کار کنیم چرا که با این روش به جای حقوق بیشتر می‌توانیم به گنجی تمام نشدنی دست‌پیدا کنیم. ما باید روی مهارت‌‌ها، ویژگی‌ها و شخصیتمان کار کن،زیرا تمامی این‌ها روی کار و درآمد ما تاثیر بسیاری می‌گذارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
صادق
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

خوانش و صدا افتضاحه و اصلا تناسبی با شخصیت و مطالب نویسنده نداره

ngin m
۱۴۰۰/۰۴/۱۱

راستش من بخاطر کوتاه بودنش چندین بار گوشش دادم و دوسش داشتم برای من کاربردی بود البته اول ک گوش میدین شاید زیاد با صدای گوینده ارتباط برقرار نکنید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۷ مگابایت