با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دانشنامه فلسفه استنفورد؛ پدیدارشناسی

دانلود و خرید کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ پدیدارشناسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ پدیدارشناسی  نوشته  مسعود  علیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ پدیدارشناسی

«دانشنامه فلسفه استنفورد» مجموعه‌ای است بی نظیر و مدخلی مناسب برای ورود به مباحث مختلف فلسفه، در چندین جلد با موضوعات مختلف. دانشنامه استنفورد، برای افرادی که برای اولین‌بار می‌خواهند با فلسفه روبه‌رو شوند گزینه خوبی است، موضوعات متنوع را در بیست جلد، از زبان نویسندگان مختلف از دیدگاه فلسفه بررسی می‌کند. موضوعاتی مانند پدیدار شناسی، روشنگری، تاریخ هستی، بدن آگاهی، احترام و...

پدیدارشناسی آگاهیِ با واسطه و بی‌واسطه، انسان را جداگانه مطالعه می‌کند. این کتاب پدیدارهای ذهنی را که حتی ممکن است نمود عینی نداشته‌ باشند و بدون واسطه در ذهن شکل گرفته باشند بررسی می‌کند. هوسرل اندیشمند بزرگ پدیدار‌شناسی بر نقطه آغازین تفکر تاکید می‌کند و معتقد است که اندیشمند می‌تواند بر سابقه ذهنی خود غالب شود.

کتاب صوتی پدیدارشناسی اثر «دیوید وودراف اسمیت» مفهوم این شاخه‌ی فلسفه را در آثار هوسرل، هایدگر، سارتر و دیگر فیلسوفان بررسی می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
rey
۱۳۹۷/۰۸/۲۱

درک فلسفه پدیدارشناسی نیاز به مطالعه ی چند جانبه داره. اما این کتاب یک منبع خوب برای شروع مطالعه و تحقیق هستش. شروع با کتاب صوتی رو پیشنهاد نمی کنم اما اگر قبلا از روی کتاب مطالعه کردین و کامل

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۴٫۸ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۴٫۸ مگابایت