با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دانشنامه فلسفه استنفورد؛ عشق

دانلود و خرید کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ عشق

۲٫۸ از ۶ نظر
۲٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ عشق  نوشته  آرمان سلطان‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دانشنامه فلسفه استنفورد؛ عشق

دانشنامه استنفورد حاصل طرحی است که اجرای آن در سال ١٩٩٥ در دانشگاه استنفورد آغاز شد و همچنان ادامه دارد. این مجموعه از مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع فلسفی برخوردار است و کسی که می‌خواهد برای اولین بار با مسأله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راهگشایی که پیش ‌رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود.

این کتاب بر عشق شخصی، یا عشق به اشخاص خاص به معنای دقیق کلمه، تمرکز دارد. بخشی از کار فلسفی در فهم عشق شخصی، تمیز دادن انواع مختلف این عشق است. برای مثال، شیوه‌ای که من به همسرم عشق می‌ورزم بسیار متفاوت است. این کار فلسفی عموما با تحلیل‌های فلسفی درباره این انواع عشق شخصی همراه شده است، تحلیل‌های که تا حدی پاسخگوی معماهای مختلف در مورد عشق هستند. آیا عشق قابل توجیه است؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه؟ ارزش عشق شخصی در چیست؟ عشق چه تاثیری بر خود‌آیینی عاشق و معشوق دارد؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
پیمان محمدی
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

به نظر من این کتاب فقط بدرد کسانی میخوره که قبلا به این مسائل فک کردن وگرنه ممکنه براشون حوصله سر بر و یا بی ارزش باشه من دوسش داشتم هر چند به همه توصیش نمیکنم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳٫۳ مگابایت
زمان۱ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۳٫۳ مگابایت