با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی اکسیر خوشبختی (گزیده‌ی کیمیای سعادت امام محمد غزالی) اثر بهاء‌الدین خرمشاهی

دانلود و خرید کتاب صوتی اکسیر خوشبختی (گزیده‌ی کیمیای سعادت امام محمد غزالی)

۳٫۵ از ۱۲ نظر
۳٫۵ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اکسیر خوشبختی (گزیده‌ی کیمیای سعادت امام محمد غزالی)  نوشته  بهاء‌الدین خرمشاهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اکسیر خوشبختی (گزیده‌ی کیمیای سعادت امام محمد غزالی)

«اکسیر خوشبختی؛ گزیده‌ی کیمیای سعادت امام محمد غزالی» با انتخاب و توضیح بهاءالدین خرمشاهی است. آنچه بخش عمده‌ی این مجموعه را تشکیل می‌دهد حکایت است، زیرا بسیاری از نویسندگان، خصوصاً نویسندگان صوفیه، عموماً از قالب حکایت، به سبب توانایی آن در جلب مخاطب و همچنین سهولتِ یادسپاری، برای مقصود خود استفاده کرده‌اند. در این مجموعه، فقط به آثار منثور پارسی پرداخته شده است و انتخا‌ب‌ها کار استادانی است که غالباً آن آثار را تصحیح کرده و با احاطه و اشرافی که به محتوای اثر داشته‌اند ضمن انتخاب بهترین‌ بخش‌ها کوشیده‌اند تا با حرکت‌گذاری روی کلمات و علامت‌گذاری صحیح و آوردن معنای واژه‌ها و عبارات عربی و... خواننده را در خواندن متون قدیم یاری دهند. در بخشی از این کتاب می‌شنویم: «چون شرف و عز و بزرگی گوهر دل آدمی از این جمله بدانستی، بدان که این گوهر عزیز را به تو داده‌اند، و آن گاه وی را بر تو پوشیده‌اند: چون طلب وی نکنی و وی را ضایع بکنی و از وی غافل باشی، غبنی و خسرانی عظیم بود. جهد آن کن که دل خود را بازجویی و از میان مشغله‌ی دنیا بیروی آری، و وی را به کمال خویش برسانی، که شرف و عز وی در آن جهان پیدا خواهد آمد؛ که شادی‌ای بیند بی‌اندوه،‌ و بقایی بیند بی‌فنا، و قدرتی بی‌عجز، و معرفتی بی‌شبهت، و جمالی حضرتی بی‌کدورت».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
tamtam
۱۳۹۷/۰۵/۲۳

متاسفانه باعث تأسف بسیار زیاد است که تولیدکنندگان این اثر بجای خوانش دو جلد کتاب در بسیاری قسمت ها موسیقی بی کلام گذاشته اند تا حدی در برخی قسمت ها بیشتر از دو سوم آن قسمت موسیقی آرام و بی

- بیشتر
Baran
۱۳۹۷/۰۵/۳۰

دوست دارم کتاب رو بگیرم اما خیلی گرونه

Abdollah
۱۳۹۷/۰۳/۱۳

گنج حکمت کلا فوق العاده است

لیزا
۱۳۹۹/۰۲/۲۱

برای ۲ ساعت ۲۰ هزار تومن؟؟؟؟؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۰٫۷ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۰٫۷ مگابایت