دانلود کتاب صوتی چرخه موفقیت با صدای پیمان شیخی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب صوتی چرخه موفقیت

کتاب صوتی چرخه موفقیت نوشتهٔ مارکز اوگدن و ترجمهٔ میرحمید صالحیان و رویا حسین زاده پیغان و فروغ شفاییان فرد است. پیمان شیخی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و ناشر صوتی کتاب یاران فناور آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی چرخه موفقیت

کتاب صوتی چرخه موفقیت (The Success Cycle) زندگی‌نامهٔ مارکز اوگدن به‌عنوان یکی از فوتبالیست‌های سابق لیگ فوتبال آمریکا است. او در این اثر صوتی داستان موفقیتی را روایت کرده است که از پس ویرانه‌های شکستی سهمگین سر برآورد و به صاحبش شانس دوباره‌ای برای زندگی‌کردن بخشید. مارکز اوگدن در این کتاب صوتی تعریف کرده است که در ۲۸سالگی پدرش را که همیشه مشوق و راهنمایش بود، از دست داد. غم ناشی از ازدست‌دادن پدرش بهانه‌ای شد تا او بعد از اولین مصدومیت از حضور در تیم فوتبال انصراف دهد و از دنیای ورزش کناره بگیرد. حالا او باید برای ادامهٔ زندگی‌اش تصمیمی می‌گرفت؛ پس فکر کرد با پس‌اندازی که از زمان بازی‌های فوتبالش دارد، کسب‌وکاری برای خود راه بیندازد. مدتی بعد یک شرکت ساخت‌وساز راه انداخت و در آن موفق شد. این ناداستان را بشنوید.

در یک تقسیم‌بندی می‌توان ادبیات را به دو گونهٔ داستانی و غیرداستانی تقسیم کرد. ناداستان (nonfiction) معمولاً به مجموعه نوشته‌هایی که باید جزو ادبیات غیرداستانی قرار بگیرند، اطلاق می‌شود. در این گونه، نویسنده با نیت خیر، برای توسعهٔ حقیقت، تشریح وقایع، معرفی اشخاص، یا ارائهٔ اطلاعات و به دلایلی دیگر شروع به نوشتن می‌کند. در مقابل، در نوشته‌های غیرواقعیت‌محور (داستان)، خالق اثر صریحاً یا تلویحاً از واقعیت سر باز می‌زند و این گونه به‌عنوان ادبیات داستانی (غیرواقعیت‌محور) طبقه‌بندی می‌شود. هدف ادبیات غیرداستانی تعلیم عامهٔ مردم است (البته نه به‌معنای آموزش کلاسیک و کاملاً علمی و تخصصی که عاری از ملاحظات زیباشناختی است)؛ همچنین تغییر و اصلاح نگرش، رشد افکار، ترغیب، یا بیان تجارب و واقعیات از طریق مکاشفهٔ «مبتنی بر واقعیت» از هدف‌های دیگر ناداستان‌نویسی هستند. ژانر ادبیات غیرداستانی به مضمون‌های بی‌شماری می‌پردازد و فرم‌های گوناگونی دارد. انواع ادبی غیرداستانی می‌توانند شامل این‌ها باشند: جستارها، زندگی‌نامه‌ها، کتاب‌های تاریخی، کتاب‌های علمی - آموزشی، گزارش‌های ویژه، یادداشت‌ها، گفت‌وگوها، یادداشت‌های روزانه، سفرنامه‌ها، نامه‌ها، سندها، خاطره‌ها، نقدهای ادبی.

شنیدن کتاب صوتی چرخه موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران مطالعه در باب روان‌شناسی عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چرخه موفقیت

«وقتی کودک بودم والدینم طلاق گرفتند و من با پدر و برادرم بزرگ شدم. همان‌طور که قبلاً اشاره کردم، پدرم مدیر بانک بود. موفق بود و به خوبی از ما مراقبت می‌کرد. در کلاس هشتم، برادرم حدود دو متر قد و حدود صدوپنجاه کیلو وزن داشت. به بازی فوتبال علاقه‌مند بود و جذب همین ورزش شده بود. او در مدرسه‌ای خصوصی و عالی تحصیل می‌کرد و با نوه‌های سرمایه‌دارانی چون جان ویلارد ماریوت، راکفلر و همچنین پسر جسی جکسون به مدرسه می‌رفت. بااین‌حال، هزینه‌ی تحصیل او بالا بود و پدرم از پس‌اندازش برای تحصیل برادرم استفاده کرد.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۴ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۲۶۵٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۴ ساعت و ۴۹ دقیقه

حجم

۲۶۵٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۴۴,۰۰۰
تومان