با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من زنده‌ ام

دانلود و خرید کتاب صوتی من زنده‌ ام

۴٫۷ از ۱۱۰ نظر
۴٫۷ از ۱۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی من زنده‌ ام  نوشته  معصومه  آباد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی من زنده‌ ام

کتاب صوتی «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد(-۱۳۴۱) دربردارنده خاطرات دوران اسارت وی در دوران جنگ تحمیلی است.

در قسمتی از این کتاب می‌خوانیم:

موسم مهر ۱۳۵۹با صدای میگ‌های بمب افکن عراق آغاز شد من تهران بودم و با اصرار کریم را راضی کردم تا به هروسیله ای که شد شهر به شهر خودم را به آبادان برسانم.صبح زود به اهواز رسیدم،رحیم در ترمینال اهواز به استقبالم آمد با او به ستاد پشتیبانی جبهه در شرکت نفت رفتم و در آنجا با تعدادی از خانم ها مشغول خدمات پشتیبانی شدیم .از فامیل و بچه‌های پرورشگاه خبر نداشتم بی قرار شده بودم و می‌خواستم به آبادان بروم. یک روز صبح سلمان با یک اتوبوس پر از اسیر عراقی به اهواز آمد و می‌خواست به آبادان برود، با اصرار با او به آبادان رفتم.سلمان گفت:مادر و مریم به ماهشهر رفته‌اند.کسی در خانه نیست.گاهی آقا به خانه سر می زند.او از پرورشگاه خبر نداشت، هر چه نزدیک تر می‌شدم بیشتر وحشت می‌کردم. سلمان اسرا را به سپاه تحویل داد، من هم خودم را برای کمک به سپاه معرفی کردم، آنها مرا به مسجد مهدی موعود فرستادند.سلمان از من قول گرفت که با یک نوشته آنها را از سلامتی‌ام با خبر کنم.گفتم کاغذ و قلم از کجا بیاورم؟ با عصبانیت گفت:چقدر چانه می زنی؟بنویس من زنده ام.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۴)
جواد
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

واقعا کتاب جالبی بود که درباره اسارت زنان و مقاومت خستگی ناپذیرشون خوندم .پیشنهاد میکنم بخونید. و من الله توفیق

Mim Alef
۱۳۹۶/۰۹/۱۸

عالی

گل نرگس
۱۳۹۹/۰۱/۱۵

این کتابو من سال ۹۴ خوندم. واقعا عالی و کم نظیره........

m R
۱۳۹۸/۰۴/۱۰

عالی

sayna
۱۳۹۶/۰۳/۰۴

اولین کتابیه که با موضوع جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بود و منو به خودش جذب کرد کتاب فوق العاده جذاب و گیرایی بود به همه پیشنهاد میکنم که این کتاب رو بخونید:)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۷ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۴۴٫۲ مگابایت
زمان۱۷ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳۴۴٫۲ مگابایت