با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شکستن تقدیر: پروژه نیمه دوم عمر

دانلود و خرید کتاب صوتی شکستن تقدیر: پروژه نیمه دوم عمر

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شکستن تقدیر: پروژه نیمه دوم عمر  نوشته  سید مرتضی نظری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شکستن تقدیر: پروژه نیمه دوم عمر

همه‌ی ما در نیمه‌ی اول زندگی با این احساس زندگی می‌کنیم که الگوهای ذهنی که از پدر و مادر و محیط‌مان به عنوان الگوی ذهنی که از پدر و مادر و محیط‌مان به عنوان الگوی درست درونی کرده‌ایم مهم‌ترین اصولی هستند که در زندگی وجود دارند و ما را به منزل مقصود می‌رسانند. در بین راه یک‌دفعه متوجه می‌شویم که این الگوها در بسیاری از مواقع مانع رشد ما یا احساس رضایت ما در زندگی شده‌اند. روان هرگز ساکت نمی‌ماند. روان همواره اراده‌ی ما و هدفمند بودن خلقت ما را می‌طلبد تا به ما کمک کند تصمیاتی بگیریم که کامل تر و در راستای تعالی ما هستند، تصمیماتی که با نیت ذات ما هماهنگ‌تر هستند. در کتاب گویا «پروژه دوم عمر» مجموعه سوالاتی از شما پرسیده می‌شود که شما را به مسیری که خواستگاه واقعی روانتان است هدایت می‌کند و در نهایت کمک می‌کند نیمه‌ی دوم عمر با معنایی برای خودتان رقم بزنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
zahra
۱۳۹۶/۰۲/۰۷

آقای تارخ بازیگر خوبی هستند ولی اصلا مناسب گویندگی کتاب صوتی نیستن. ان قدر صداشون خشنه آدم می ترسه. خخخخ آدم احساس می کنه فیلم ترسناکه.

خانه
۱۳۹۶/۰۲/۰۷

گرونه خیلی ۱۵ هزارتومن واسه یه ساعت خیلیه واقعا

chekameh
۱۳۹۶/۱۱/۱۸

بهتر است که کتابها را طوری قیمت گذاری کنید که هر قشری بتواند از آن استفاده کند.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۵٫۴ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۵٫۴ مگابایت