دانلود کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش) اثر مهدی میرکیایی با صدای پیمان طالبی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش) اثر مهدی میرکیایی

دانلود و خرید کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش)

نویسنده:مهدی میرکیاییگوینده:پیمان طالبیانتشارات:نشر سماوا
۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش)  نوشته  مهدی میرکیایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش)

کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش) نوشتهٔ مهدی میرکیایی و با صدای پیمان طالبی است و ناشر صوتی سماوا آن را منتشر کرده است.  این رمان صوتی برای گروه سنی نوجوان تهیه شده است. مجموعهٔ «سرگذشت استعمار» ۱۵ جلد دارد. این رمان صوتی تاریخچه‌ٔ استعمار را در خاک ایران از خلال حکومت شاه‌های قاجار روایت می‌کند. جلد یازدهم تاریخچه‌ٔ این رفتار سابقه‌دار انسانی را تا زمان شورش آقامحمدخان قاجار دنبال می‌کند.

درباره کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش)

در کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش) استعماری را دنبال می‌کنیم که در دوران شاهان قاجار بر ایران تحمیل شد. شخصیت‌هایی که در این جلد با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم، عباس میرزا، ولیعهد قاجار و فتحعلی شاه قاجار است.

چهره‌ها و وقایعی که مهدی میرکیایی در کتاب صوتی جوانه‌های آتش آن‌ها را دنبال می‌کند، تصویر منسجمی را از تاریخ استعمار در این مرزوبوم برای ما ترسیم می‌کند.

پانزده جلد کتاب در مجموعه «سرگذشت استعمار» از قلب تاریخ جهان که به قول مقام معظم رهبری، یکی از همین نویسندگان خودمان‌ نگاشته‌ است.

ایران همواره صفحه شطرنجی برای پادشاهان قاجار و کشورهای استعمارگر بوده است.

شطرنجی که پادشاهان قاجار هرگز برنده آن نبوده‌اند. حتی وقتی سواره دلاوری همچون عباس میرزا پیاده‌ها را در این صفحه رهبری می‌کرده است. دنبال دلیل می‌گردید؟ جوانه‌های آتش پاسخ شما را خواهد داد.

آقا محمد خان قاجار، جواهرات نادر را می‌خواست، اما شاهرخ ادعا می‌کرد که از وجود این جواهرات بی‌خبر است. آقا محمد خان دستور داد که از خمیر، تاجی درست کنند و روی سر شاهرخ پیر بگذارند. سپس، جلادان شکنجه او را آغاز کردند. جلادان تا نیمه‌های شب به شکنجه شاهرخ ادامه دادند. آن‌ها سرب مذاب را روی تاج خمیری شاهرخ می‌ریختند و پیرمرد نابینا، پس از چند لحظه با داد و فریاد، محل پنهان کردن یکی دیگر از گنجینه‌ها را افشا می‌کرد.

شنیدن کتاب صوتی سرگذشت استعمار (جلد یازدهم: جوانه های آتش) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به همهٔ نوجوان‌ها پیشنهاد می‌کنیم.


دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای پیمان طالبی

مشاهده همه

نظرات کاربران

کاربر ۶۱۵۰۵۹۳
۱۴۰۲/۰۱/۰۱

با سلام اگه‌ممکنه نسخه متنی یا الکترونیکی رو هم قرار بدید برای مطالعه مثلا به شخصه خود من نسخه صوتی نمیتونم گوش کنم

z.s.j
۱۴۰۱/۱۲/۲۶

کاش نسخه الکترونیکی هم بود

فاطمه
۱۴۰۲/۰۲/۲۳

بسیار کتاب خلاصه وار و عالی هست این نشون میده که حکومت های شاهنشاهی مختلفی که تو ایران بودند چقدر وابسته به غرب ، نا کار آمد و باعث بیچارگی ایران و ایرانی شدند

amir shahsavari
۱۴۰۱/۱۲/۲۸

هر یازده جلد این مجموعه سرگذشت استعمار که تا حالا گوش کردم عالی بوده. قطعا برای فردی مثل من که فرصت مطالعات غیرتخصصی نداره و در عوض روزی یک تا یک و نیم ساعت تو ماشینه، از غیر طریق کتاب صوتی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۸٫۶ مگابایت