با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تابستان قوها اثر بتسی بایارس

دانلود و خرید کتاب صوتی تابستان قوها

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تابستان قوها  نوشته  بتسی بایارس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تابستان قوها

کتاب صوتی تابستان قوها نوشتهٔ بتسی بایارس و ترجمهٔ پروین علی پور است. شهرزاد کمال زاده گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و ناشر صوتی سماوا آن را منتشر کرده است. این داستان صوتی برای کودکان و نوجوانان نوشته و تهیه شده است.

درباره کتاب صوتی تابستان قوها

کتاب صوتی تابستان قوها داستانی برای کودکان و نوجوانان است که آن‌ها را با کودکی به نام «سارا» آشنا و همراه می‌کند. سارا دختری ۱۴ساله است که با برادر، خواهر و عمه‌اش در خانه‌ای ویلایی در کنار دریاچه‌ای کوچک زندگی می‌کند. او در سن بلوغ است و از همه‌چیز و همه‌کس ناراضی است. سارا برادرش «چارلی» را که ۱۰ سال دارد، اما به‌علت بیماری دچار معلولیت ذهنی شده، به کنار دریاچه و تماشای قوها می‌برد. چارلی بسیار تحت‌تأثیر قرار می‌گیرد؛ به‌طوری‌که نیمه‌شب برای دیدن قوها از خانه بیرون می‌رود. چارلی در جنگل گم می‌شود. در این داستان صوتی، سارا همراه با دوستش که او هم پسری تنهاست، چارلی را پیدا می‌کند. در این جست‌وجو است که سارا به‌گونه‌ای خودش را می‌یابد. مشخصهٔ این داستان که برندهٔ جایزهٔ نیوبری است، بیان زیبای حالات دوران بلوغ و چگونگی زندگی کودکان معلول ذهنی است.

فیلم «تابستان قوهای سارا» (Sara's Summer of the Swans) در سال ۱۹۷۴ با اقتباس از این کتاب ساخته شده است.

شنیدن کتاب صوتی تابستان قوها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به همهٔ کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره بتسی بایارس

بتسی بایارس در آگوست سال ۱۹۲۸ در آمریکا به دنیا آمد. او دوران کودکی خود را در رکود اقتصادی امریکا گذراند و تحصیلاتش را در دانشگاه فرمن شروع کرد، اما مدتی بعد با علاقه‌ای که به ادبیات پیدا کرد، رشتۀ زبان انگلیسی را در کالج کویینز پی گرفت. او در سال ۱۹۵۰ با یک مهندس ازدواج و هم‌زمان با پژوهش‌های همسرش، نوشتن در مجلات را آغاز کرد. بتسی اولین رمان خود یعنی «Clementine» را در سال ۱۹۶۲ چاپ کرد. این رمان مورداقبال خوانندگان و منتقدان قرار گرفت. او دارای ۳ دختر و یک پسر است و وجود این حس مادرانه در آثار او ملموس است. از دیگر کتاب‌های او می‌توان به «شیفتۀ تلوزیون»، «روباه نیمه‌شب»، «کار تو نیست»، «اردوی تابستانی»، «تابستان قوها» و «هیولا» اشاره کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۸٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۸٫۷ مگابایت