دانلود کتاب صوتی برخورد با صدای سید احمد هاشمی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی برخورد اثر محمود اکبرزاده

دانلود و خرید کتاب صوتی برخورد

انتشارات:نشر سماوا
امتیاز:
۵.۰از ۲ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی برخورد

کتاب صوتی «برخورد» نوشتهٔ محمود اکبرزاده با گویندگی سید احمد هاشمی در ناشر صوتی انتشارات سوره مهر (سماوا) منتشر شده است.

درباره کتاب برخورد

در این داستان رشادت‌ها، ایثارگری‌ها و مبارزات رزمندگان اسلام در طول جنگ و دوران اسارت ترسیم شده است .در این رمان نویسنده به ماجرای رزمنده‌ای به نام صابر می‌پردازد که در حین عملیات ویژه‌ای به علت برخورد با مین پایش قطع می‌شود .او از دوست و هم رزمش می‌خواهد که او را رها کرده عکس‌ها و نقشه‌های تهیه شده را به فرماندهان خودی برساند .سرانجام پس از رفتن هم رزمش به دنبال ماجراهایی اسیر عراقی‌ها می‌شود.

درباره محمود اکبرزاده

محمود اکبرزاده در سال ۱۳۳۹ از معدود نویسندگان آشنا با شیوه‌های مدرن داستان‌نویسی و سبک‌های جدید روایی در ادبیات است که افزون بر مباحث تئوریک در حیطه عمل نیز نمونه‌های موفقی از خود به یادگار گذاشته است. وی از سال‌ها پیش به امر آموزش نویسندگی اشتغال داشته است و تاکنون کارگاه‌های داستان‌نویسی موفقی با مدیریت او در سطح کشور برگزار شده که غالبا بر آشنایی با متدهای صحیح داستان‌نویسی مدرن متمرکز بوده است.

کتاب برخورد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به آثار دفاع مقدس پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب برخورد

دویست جفت چشم داره ما رو می پاد. منتهی واسه ی چی آبکشمون نمی کنن؟ چون احتمالا میدونن که چرا اینجاییم. حالا هم اگه بخوای بیشتر معطل کنی، سروکله شون پیدا میشه و اونوقت... حسین خوب گوش کن چی میگم. من نمی خوام بهت بگم این یه دستوره و تو باید برگردی عقب...، نه، این رو نمیگم، ولی برادر من! فقط کاری نکن که پیش خدا روسیاه بشیم. من به خودم کار ندارم چون خیلی وقته چشم انتظار این لحظه هستم، ولی... تو میخوای جواب خدا رو چی بدی؟ برگرد حسین جون!

نظرات کاربران

azkaban021
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

توی رمان های ایرانی جزو بهترین هاس ولی بهش خیلی کم توجه شده و معمولا کسی از وجود این رمان هیجان انگیز خبر نداره ، حتما بخونید این اثر زیبا رو پشیمون نمیشید

زمان

۸ ساعت و ۵۲ دقیقه

حجم

۷۳۰٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۸ ساعت و ۵۲ دقیقه

حجم

۷۳۰٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۹۹,۰۰۰
تومان