با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی راز اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب صوتی راز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راز

کتاب صوتی «راز» نوشتهٔ راندا برن با ترجمهٔ نفیسه معتکف و گویندگی حمیده کریمی در انتشارات ماه آوا منتشر شده است. این کتاب به ۴۴ زبان ترجمه شده و ۲۱ میلیون نسخه از آن فروش رفته‌است. جنجال‌های زیادی پیرامون آن وجود دارد و در برنامه‌های متعدد تلویزیونی دربارهٔ آن صحبت شده‌است. فیلمی نیز، به همین نام، ساخته شده‌است. موضوع اصلی کتاب راز درک بهتر قانون جذب است. این کتاب برای این نوشته شده است که شما بتوانید قانون جذب را بهتر درک کنید تا با استفاده از آن بتوانید نتایج فوق‌العاده‌ای بگیرید و زندگی تان را متحول کنید.

درباره کتاب راز

 بخش‌هایی از کتاب راز در طول قرن‌ها در روایات شفاهی‌، ادبیات‌، ادیان و فلسفه‌ها یافت شده است. راز شامل حکمت معلمان امروزی است - مرد و زن که از آن برای دستیابی به سلامتی‌، ثروت و خوشبختی استفاده کرده‌اند. آن‌ها با استفاده از دانش راز‌، داستان‌های قانع‌کننده‌ای را برای ریشه‌کن کردن بیماری‌، به‌دست‌آوردن ثروت گسترده‌، غلبه بر موانع و دستیابی به آنچه بسیاری غیرممکن می‌دانند‌، افشا می‌کنند.

دراین کتاب نویسنده براین باور است که افکار انسان می تواند مستقیما دنیای خارج را دگرگون سازد. این کتاب بر مبنای یک فیلم مستند که در سال ۲۰۰۶ ساخته شده بود، نوشته شده است. فیلم راز از مجموعه مصاحبه با افراد مختلف تهیه شده است و قصد اثبات قانون جذب را دارد. یعنی شما می توانید با اعتقاد به یک خواسته و تفکر چندباره به آن وحفظ اندیشه مثبت در مورد آن و در نهایت جذب آن، خواسته خود را بدست آورید. در این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه از راز در همه ابعاد زندگی خود استفاده کنید - پول‌، سلامتی‌، روابط‌، خوشبختی و هر تعاملی که در دنیا دارید. شما شروع به درک قدرت پنهان و غیرقابل استفاده در درون خود خواهید کرد‌، و این مکاشفه می‌تواند شادی‌بخش هر جنبه‌ای از زندگی شما باشد.

کتاب راز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی مثبت و رشد و توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۱٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۶ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵۱٫۵ مگابایت