با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر

کتاب صوتی فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر با ترجمه محمدعلی سراجق و پوریا جارچی و سحر مرعشی و صدای ریحانه حاجی‌علیخانی و رویا حاجی علیخانی و هادی شوشتری و میثاق ابطحی و لیلا سلطانی و بهاره آقاداوود و محسن سجادی در انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر منتشر شده است. ت.

درباره کتاب فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، روش چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند ممکن است روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را تغییر دهد؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند. فرمان روباه، آخرین دیدار، بیداری، بهترین دوست و بزرگ شدن به روایت اتفاقات اسرار آمیز با گفتگوی بین چند نفر می‌پردازد. این کتاب در همان روش گفت‌وگو نوشته شده و با گویندگی چندین نفر روایتی متفاوت و جذاب است.

شنیدن کتاب‌ فرمان روباه و چند داستان اسرارآمیز دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های اسرارآمیز پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۹ مگابایت