با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی برخوردها اثر جیسون والاس

دانلود و خرید کتاب صوتی برخوردها

۲٫۲ از ۶ نظر
۲٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برخوردها  نوشته  جیسون والاس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی برخوردها

کتاب صوتی برخوردها نوشته جیسون والاس است و با ترجمه ناهید قهرمانی و صدای گروه گویندگان نوین کتاب گویا منتشر شده است. 

درباره کتاب برخوردها

این کتاب داستان بیش از ۵۰ کودک ادعا می‌کنند که دیدند یک سفینه فضایی در نزدیک زمین بازی مدرسه‌شان فرود آمده‌اند. به همین دلیل یک تیم روان‌شناس برای تحقیق و پژوهش درباره این گزارش به آنجا سفر می‌کنند. 

اما در این میان چیزهایی وجود دارد که روان‌شناسان نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند، آیا بچه‌ها واقعا توانستند به طرز بسیار قانع کننده‌ای دروغ بگویند؟ در میان این وقایع زندگی ۶ نوجوان برای همیشه تغییر می‌کند.

این داستان شامل شش روایت متفاوت از برخورد است. گری، کلویی، تندای، شش‌پنسی، کارل و هالی شش شخصیت اصلی این داستان هستند. «گری» پسر بچه‌ای است که دلتنگ مادری ‌است که آن‌ها را ترک کرده و رفتارش تحت تاثیر این دلتنگی تغییر زیادی کرده است. «کلویی» دختری هشت‌ساله است که پدر و مادرش هیچ وقت به ریشه ترس‌هایش پی نبردند. «تندای» پسربچه‌ای است که بعد مرگ برادرش نلسون، پدر و مادرش در گذشته مانده‌اند و حاضر نیستند به خاطر او زندگی جدیدی را شروع کنند. «شش‌پنسی» پسری سیاه‌پوست است که پدرش او را مجبور به دزدی از سفید‌پوستان می‌کند. «کارل» پسری است که پدرش اصرار دارد در مسابقات کریکت بدرخشد اما خودش هیچ علاقه‌ای به آن ندارد و «هالی» دختری احساساتی که همراه پدر و مادرش از آمریکا به آفریقا آمده است. کتاب صوتی «برخوردها» مسائلی نظیر روابط نوجوانان با خانواده و اجتماع، آزار‌های جنسی نوجوانان، مسائل اجتماعی مانند نژادپرستی و... را مطرح می‌کند.

شنیدن کتاب برخوردها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۹۸۹۵۳۸
۱۴۰۰/۱۰/۲۲

بدک نیس

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۱٫۵ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۱٫۵ مگابایت