دانلود کتاب صوتی نیروی تلقین با صدای مصطفی طالبیان مقدم + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نیروی تلقین اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی نیروی تلقین

معرفی کتاب صوتی نیروی تلقین

کتاب صوتی نیروی تلقین نوشته دارن هاردی است و گروه مترجمان شنیدار ترجمه کرده‌اند و آن را با صدای مصطفی طالبیان مقدم می‌شنوید. 

درباره کتاب نیروی تلقین

تلقین در تمام دوران زندگی بشر وجود داشته است. آن‌قدر که گاهی بشر را آماده فداکاری و از جان گذشتن کرده است.  تلقین دو نوع است. نوع اول تلقین سازنده است و نوع دوم تلقین مخرب که یکی از بدترین اتفاق‌های ذهنی است که امکان دارد شخص را از زندگی و سعادت دور کند و او را به سختی و بدبختی و رنج برساند. تلقین غلط می‌تواند زندگی یک نفر را برای همیشه نابود کند. 

هرکس از دوران کودکی تحت تاثیر تلقین عموما منفی از طرف دیگران قرار می‌گیرد و بدون آنکه خودش متوجه باشد در معرض آسیب‌های شدید است. گاهی این تلقین‌ها با نیت بدی نیستند مانند جمله‌ای که به افراد تاکید می‌کند به هیچکس اعتماد نکنند.

اما انسان امروز اگر به دنبال خوش‌بختی است باید یاد بگیرد از زیر بار تاثیر تلقین‌های منفی بیرون بیاید. 

شنیدن کتاب نیروی تلقین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده و سخنران موفقیت مشهور اهل آمریکاست. از جمله ویژگی‌های بارز این نویسنده و سخنران آن است که در سن گایین به موفقیت رسیده است. هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و در این زمان دارای درآمدی ۶ رقمی بود، در ۲۴ سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشته و در ۲۷ سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار بوده است.

دارن به هزاران کارآفرین آموزش داده و به‌عنوان مشاور برای بسیاری از شرکت‌های مطرح صنعتی فعالیت کرده است. دارن هاردی مدیریت دو شبکه تلویزیونی مرتبط به پیشرفت شخصی با نام شبکه مردم و شبکه آموزش موفقیت در آمریکا را بر عهده دارد. این دو شبکه بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را با شرکت بسیاری از متخصصان و کارشناسان تراز اول دنیا در حوزه موفقیت تولید می‌کنند. موفقیت دارن در نتیجه اصولی است که وی در کتابش از آن به عنوان اثر مرکب یاد کرده است.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

نظرات کاربران

aliasghar samadi
۱۴۰۰/۰۹/۲۶

فوق العاده ترین کتابی که بعد از اثر مرکب خوندم بود، حتماً توصیه میکنم بخرید و ازش استفاده کنید.

kian
۱۴۰۱/۱۱/۰۳

نیم ساعت پادکست، ۱۹ تومان؟

زمان

۳۵ دقیقه

حجم

۳۲٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۳۵ دقیقه

حجم

۳۲٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۵,۰۰۰
تومان