با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی عرضه نیروی کار در دنیای واقعی اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی عرضه نیروی کار در دنیای واقعی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عرضه نیروی کار در دنیای واقعی  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی عرضه نیروی کار در دنیای واقعی

کتاب عرضه نیروی کار در دنیای واقعی اثر موریس آلتمن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب عرضه نیروی کار در دنیای واقعی که با ترجمه محسن رنانی به چاپ رسیده است به مبحثی در اقتصاد رفتاری به نام عرضه نیروی کار در دنیای واقعی می‌پردازد. عرضه‌ی نیروی کار، بررسی مدل متعارف برای عرضه‌ی نیروی کار و عوامل تعیین‌کننده‌ی رفتاری و اجتماعی عرضه‌ی نیروی کار از مباحث مهم این کتاب‌اند. باور اقتصاد متعارف این است که هرچه دستمزدها بیشتر شود میزان کار افراد بیشتر می‌شود و همچنین فرض بر این است که افراد با افزایش دستمزد ترجیح می‌دهند به جار کار کردن به اوقات فراغت خود بپردازند بنابر این گمان می‌رود خدماتی مانند بیمه بیکاری یا مزایا اجتماعی و رفاهی عرضه نیروی کار را کاهش دهد.  این خلاصه کتاب صوتی به بررسی یکی از دیدگاه‌های جایگزین می‌پردازد. دیدگاهی که باور دارد مشارکت در بازار کار از مجموعه عوامل پیچیده‌تری تأثیر می‌گیرد، نه‌فقط از محرک‌های اقتصادی.

شنیدن کتاب عرضه نیروی کار در دنیای واقعی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پزوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۹ مگابایت