با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست اثر موریس آلتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست  نوشته  موریس آلتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست

چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست خلاصه صوتی اثر موریس آلتمن و از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست که با ترجمه محسن رنانی به چاپ رسیده است به بررسی دیدگاه اقتصاددانان سنتی درباره انگیزه‌ها، گسترش هزینه‌های فرصت به‌کمک اقتصاد رفتاری، تعدیل عرضه و تقاضا به‌کمک اقتصاد رفتاری و درک تصمیمات افراد به‌کمک علم روان‌شناسی می‌پردازد. این خلاصه کتاب صوتی درباره‌ چگونگی، چرایی و زمان موضوعیت‌یافتن انگیزه‌های اقتصادی در تصمیم‌گیری است همچنین عوامل دیگری را که نقشی اساسی در تصمیم‌گیری‌ها دارند مانند اخلاق، هنجارها، عمل متقابل، تمایلات اخلاقی و اعتماد ـ بررسی می‌کند.

شنیدن کتاب چرا انگیزه ها و بازارها مهم اند اما پول همه چیز نیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پزوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱٫۵ مگابایت