با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها اثر اسپنسر جانسون

دانلود و خرید کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها

کتاب قله‌ها و دره‌ها اثر دکتر اسپنسر جانسون درباره شیوه برخورد ما با اوضاع خوب و بد است. اسپنسر جانسون این دو را لازم و ملزوم هم می‌داند؛ مثل قله‌ها و دره‌ها.

درباره کتاب قله‌ها و دره‌ها

چطور کاری کنیم که اوقات خوب و بد به نفع ما باشند؟ جانسون در این کتاب تاکید می‌کند که قله‌ها و دره‌ها با هم در ارتباطند. کارِ هوشمندانه‌ای که امروز در دره انجام می‌دهید، قله‌ی آینده‌تان را خلق می‌کند. این کتاب روشِ کارآمد برای تبدیل‌کردنِ لحظاتِ بد به خوب و بهتر‌کردنِ شرایط را به شما نشان می‌دهد.

در هنگام مشکلات آرامش خود را حفظ کنید، و بدانید که دره به پایان می‌رسد و کارهایی را در خلافِ جهت آن کارهایی که شما را در دره قرار دادند انجام دهید. و در عوض هر آنچه که شما را به سمت قله هدایت کرده است را بیشتر انجام دهید. با این روش می توانید سرانجام شرایط خود را بهتر کنید، آینده‌ی بهتری را با جزئیاتِ ویژه و باورپذیر برای خود تصور کنید که باعث می‌شود از انجامِ کارهایی که شمارا به آن نقطه می‌رساند لذت ببرید. 

با این کتاب یاد می‌گیرید که که در لحظاتِ بد هم خوبی‌هایی نهفته‌اند و یاد می‌گیرید آن‌ها را کشف کنید و از آن‌ها به نفع خود در زندگی استفاده کنید.

اسپنسر جانسون در این کتاب با زبانی داستانی همچون دیگر کتاب‌هایش به خواننده‌ می‌آموزد چطور حتی در چالش‌برانگیزترین موقعیت‌ها، آرام و موفق باشد.

مرد جوان و غمگینی در دره‌ای زندگی می‌کند. او روزی پیرمردی را می‌بیند که روی قله‌ای ساکن است. ابتدا مرد جوان نمی‌داند که با یکی از مرفه‌ترین و موفق‌ترین افراد دنیا آشنا شده است. اما با برخورد و صحبت بیشتر با پیرمرد، متوجه می‌شود که می‌تواند اصول فوق‌العاده و ابزار عملی او را در زندگی خود به کار ببندد و پیشرفت کند.

خواندن کتاب قله‌ها و دره‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم. و کسانی که می‌خواهند شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند.

درباره اسپنسر جانسون

دکتر اسپنسر جانسون، فیزیکدان و نویسنده‌ی آمریکایی است. او عمدتا به دلیل نوشتن کتاب‌هایی در زمینه‌ خودیاری و موفقیت مانند چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد و مدیر یک دقیقه‌ای معروف و شناخته شده است. کتاب‌های او به چندین زبان در دنیا ترجمه شده است. به اسپنسر جانسون لقب پادشاه تمثیل را داده‌اند، چرا که مهارت او در دریافت مسائل دشوار و پیچیده و ارائه و بیان راهکارهای ساده و آسان است. جانسون در سن ۷۸ سالگی و بعد از یک مبارزه طولانی با سرطان لوزالمعده در سال ۲۰۱۷ از دنیا رفت.

بخشی از کتاب

بعضی روزها دره ابری بود و بعضی روزها آفتابی، اما در زندگی روزمرهٔ او نظم و یکنواختی‌ای وجودداشت که به او احساس آرامش و راحتی می‌داد.

پسر هرچه بزرگ‌تر می‌شد، بیش‌تر متوجه عیب‌ها و نقص‌ها می‌شد تا خوبی‌ها و درستی‌ها. او در حیرت بود که چرا قبل از این متوجه این همه عیب و ایرادی که در دره است نشده‌بود.

باگذشتِ زمان، مرد جوان به‌طرز عجیبی غمگین شد، اما دلیل آن را نمی‌دانست.

او در دره سعی کرد به شغل‌های متفاوتی مشغول شود، اما هیچ‌کدام از آن‌ها، شغلی که امیدش را داشت و می خواست نبود.

در یکی از آن شغل‌ها، رئیسش همیشه او را به خاطر اشتباهاتش سرزنش می‌کرد و هرگز متوجه کارهای درست او نمی‌شد؛ و در شغل دیگرش، فقط کارمند بود و به نظر می‌رسید برای هیچ‌کس اهمیتی ندارد که او سخت کار می‌کند یا نه. کمک‌های او اصلا به چشم نمی‌آمد، حتی برای خودش.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۳٫۷ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۳٫۷ مگابایت