با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نذری پرپرک

دانلود و خرید کتاب صوتی نذری پرپرک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نذری پرپرک  نوشته  کلر ژوبرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نذری پرپرک

 کتاب نذری پرپرک نوشته کلر ژوبرت داستانی آموزنده برای کودکان است تا آنها را با ویژگی‌های شخصیتی امام حسین (ع) آشنا کند.

درباره کتاب نذری پرپرک

بچه‌های کوچک نمی‌توانند به تمام ابعاد زندگی معصومین توجه کنند و به همین دلیل ژوبرت در کتاب تازه‌اش با عنوان «نذری پرپرک» به موضوع مهربانی امام حسین (ع) پرداخته است.

پرپرک یک سنجاقک کوچک و مهربان است که در این کتاب با سرگذشت امام حسین (ع) آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد با دوستانش برای امام نذری پخش کند.

این اثر جذاب و آموزنده به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر  شده است.

 شنیدن کتاب نذری پرپرک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 والدینی که دوست دارند کودکان خود را با مفاهیم ناب انسانی و دینی به ویژه واقعه عاشورا و امام حسین بیشتر آشنا کنند می‌توانند این کتاب را همراه با کودکان خود گوش کنند.

درباره کلر ژوبرت

کلر ژوبرت در سال ۱۹۶۱میلادی (۱۳۴۰ خورشیدی) در پاریس متولد شد. او در یک خانواده مسیحی رشد کرد. در ۱۹ سالگی اسلام آورد و با یک دانشجوی ایرانی ازدواج کرد. و مدتی بعد از ازدواج به ایران آمد و در حال حاضر هم در ایران زندگی می‌کند.

کلر ژوبرت کارشناسی علوم تربیتی و ارشد ادبیات کودکان دارد. او مهارت خاصی در توصیف حقایق زندگی به زبان کودکان دارد و دنیا را به خوبی ترسیم می‌کند و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی را به زبان ساده و روان برای کودکان بیان می‌کند. او از معدود نویسندگانی است که آثارش را خودش تصویرگری می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۰٫۳ مگابایت