با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الی و اکان

دانلود و خرید کتاب صوتی الی و اکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الی و اکان  نوشته  هربرت گونتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الی و اکان

کتاب صوتی الی و اکان نوشته هربرت گونتر است که با ترجمه کمال بهروزکیا و صدای اعظم حبیبی منتشر شده است. این کتاب اثری درباره برادری و دوست داشتن است.

درباره کتاب الی و اکان

اُلی هفت ساله است و دوست دارد برادری بزرگتر از خودش داشته باشد که هم در مدرسه هوایش را داشته باشد و هم با هم بازی کنند. پدرو مادر الی تصمیم می‌گیرند پسربچه‌ای را به فرزندی قبول کنند و بعد از مدت‌ها جست‌و جو در پرورشگاه‌ها اُکان را پیدامی‌کنند. او پدرو مادرش را در تصادف ازدست‌داده و اکثر مواقع در فکر و ناراحت است. الی تلاش می‌کند با این برادر تازه رسیده ارتباط برقرا کند. 

این کتاب داستانی در اهمیت برادری است، در ستایش خانواده و فرزندخواندگی. داستانی که هم وفادار به ارزش‌های اخلاقی و قوانین روان‌شناختی موضوع خود یعنی فرزندخواندگی است و هم قصه‌ای جذاب و پر کشمکش و مبتنی بر اصل لذت بردن برای مخاطبش روایت می‌کند. 

کتاب صوتی الی و اکان داستانی بدون مرز جغرافیایی است، داستانی که برای کودک ایرانی هم  آشنا است و همه اتفاقات و درگیری‌های قهرمان قصه یعنی اُلی با برادر جدیدش اُکان برایش قابل درک است. نویسنده در ایت ن کتاب به ارتباط و پیچیدگی‌های روابط میان دو پسربچه‌ پرداخته است که قرار است همه عمر کنار هم زندگی کنند اما گذشته متفاوتی دارند. داستان با حسادت‌های کودکانه و داستان‌های افسانه‌ای پدر ادامه پیدا می‌کند و قصه بخشی از زندگی‌ای بچه‌ها می‌شود. ترجمه روان به داستان کمک کرده است تا کودک با قصه ارتباط برقرار کند. اکان قرار است با گذشته تلخش کنار بیاید و همه چیز به او کمک می‌کند. 

شنیدن کتاب الی و اکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۱٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۱٫۸ مگابایت