با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کاهش استرس در چند دقیقه

دانلود و خرید کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه  نوشته  جاسمین کرک براید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه

کتاب صوتی کاهش استرس در چند دقیقه نوشته جاسمین کرک براید است که راهکارهایی برای کاهش استرس‌ در کمترین زمان به شما آموزش می‌دهد. این کتاب با ترجمه علی هداوند و صدای سپیده احمدی منتشر شده است.

درباره کتاب کاهش استرس در چند دقیقه

از سر گذراندن زندگى بدون احساس فشار روحى، نگرانى يا ترس براى هیچ کس امرى عادى نيست. اگر اوضاع و احوال و شرايط شما را به ستوه آورند، ممکن است فرسودگى و تنش شما را از پا درآورد و ذهن شما را تیره و تار کند. تصميم به رويارويى با نگرانی‌ها می‌تواند هولناک باشد، اما مراقبت از سلامتی و بهداشت روانى نبايد هولناک باشد. راه‌های ساده زيادى وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آنها از فشار روحى و نگرانى پیش‌گیری و آن را مهار کنيد.

در این کتاب جاستین کرک‌براید به شما کمک می‌کند که انواع استرس‌ها، ترس‌ها و فشارهای روحی خود را بشناسید و راهکارهای مقابله با انها را فرابگیرید.

راهنمایی‌ها و توصیه‌های اين کتاب ممکن است باعث نشود یک شبه احساس بهترى پيدا کنيد، اما به شما کمک خواهند کرد که فشار روحى را از خود دور کنيد و به بهترين شکل زندگى کنيد.

شنیدن کتاب کاهش استرس در چند دقیقه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های رشد و توسعه فردی و روان‌شناسی عمومی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۳٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۳٫۴ مگابایت