با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سزاوار اثر نانسی لوین

دانلود و خرید کتاب صوتی سزاوار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سزاوار  نوشته  نانسی لوین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سزاوار

کتاب سزاوار نوشته نانسی لوین است که با ترجمه رضا رامز و صدای نسترن حسنی منتشر شده است. این کتاب به شما کمک می‌کند با کشف شایستگی‌هایتان شروعی دوباره داشته باشید.

درباره کتاب سزاوار

این کتاب سفری به درون خود است برای پیدا کردن دوباره دوست داشتن خودمان، برای پیدا کردن احساسی که آن‌ را فراموش کرده‌ایم. با این کتاب قدر ارزش‌های درون خودمان را می‌دانیم. در این کتاب می‌خوانید اگر برای خودتان ارزش قائل نشوید، نه پیشرفت می‌کنید و نه سلامت خواهید بود. در زندگی ما اتفاقاتی پیش آمده که احساسات منفی‌ای برای ما داشته‌اند اما این کتاب سعی می‌کند کمک کند بفهمیم باید به خودمان اهمیت بدهیم. نویسنده برروی افراد زیادی مطالعه کرده است، افرادی که بی‌دریغ به دیگران می‌بخشند اما هیچ‌چیز نمی‌گیرند، این کتاب به شما کمک می‌کند خودتان را دوست داشته باشید تا بتوانید زندگی‌تان را به سمت مثبت تغییر دهید.

این کتاب به شما یاد می‌دهد از خودتان مراقبت کنید. حواستان به خودتان باشد تا بیش‌ از هر چیزی به موفقیت برسید. نویسنده تجربه‌های بدی داشته است و در این کتاب شما را همراهی می‌کند تا تجربیات اشتباه را تکرار نکنید.  

شنیدن کتاب سزاوار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند موفق‌تر باشند پیشنهاد می کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۴ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۹٫۴ مگابایت