با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
همراه کردن دیگران

دانلود و خرید کتاب صوتی همراه کردن دیگران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همراه کردن دیگران  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همراه کردن دیگران

خلاصه کتاب صوتی همراه کردن دیگران اثر مارک مک کورمک یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای  تایماز رضوانی منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب همراه کردن دیگران

مسئله مهم حضور و همراهی دیگران در مسیر موفقیت موضوع این کتاب صوتی است. حضور و همراهی افراد خواسته یا ناخواسته در پیشرفت ما تاثیر دارد اگر این افراد دلسوز باشند و هدف ما را هدف خود بدانند که چه بهتر. مسیر طولانی رسیدن به هدف را خیلی زودتر و راحت‌تر طی خواهیم کرد. مک کورمک در این کتاب تشریح می‌کند که ما نمی‌توانیم همه‌ افراد را به آن شکلی که می‌خواهیم تبدیل کنیم؛ اما می‌توانیم خودمان را به فردی تبدیل کنیم که قدرت همکاری و سازش با افراد بیشتری را دارد.

او ویژگی‌ها و صفاتی را به ما یاد می‌دهد که باعث می‌شود انسان بهتر و موفق‌تری در کار و زندگی‌مان باشیم.

 این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود. 

شنیدن کتاب همراه کردن دیگران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مسیر موفقیتشان را کوتاه‌تر کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲٫۸ مگابایت