با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پول شادی بخش اثر کن هندا

دانلود و خرید کتاب صوتی پول شادی بخش

هنر ژاپنی آشتی کردن با پولتان

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پول شادی بخش  نوشته  کن هندا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی پول شادی بخش

کتاب صوتی پول شادی بخش اثری از کن هُندا است که با ترجمه آناهیتا حسنی و صدای نسرین کابلی می‌شنوید. این کتاب هنر ژاپنی آشتی کردن با پولتان را به شما می‌آموزد. 

درباره کتاب صوتی پول شادی بخش

احتمالا همه ما با فکر می‌کنیم که پول منبعی برای خوشبختی است. اما هرچند پول برای ادامه و بقای زندگی ضروری است، اما منبع ترس، استرس و عصبانیت هم هست. خیلی اوقات زندگی‌ها و روابط تحت تاثیر پول از هم می‌پاشند و همان چیزی که قرار بود ما را به خوشی و خوشبختی برساند، عامل سقوط ما می‌شود. باید راه چاره‌ای وجود داشته باشد. کن هندا، در کتاب پول شادی بخش می‌خواهد این راه چاره را به ما نشان بدهد. او با کمک هنر و فلسفه ژاپنی، به ما می‌آموزد که چطور با پولمان آشتی کنیم، چطور آن را مدیریت کنیم، چگونه بدون متحمل شدن ضرر زیاد، به پولی که می‌خواهیم برسیم و چطور استرس و اضطراب را در این زمینه از خودمان دور کنیم. 

همه ما این گزاره را شنیده‌ایم، برای ثروتمند شدن باید یاد بگیریم مانند ثروتمندان فکر کنیم و این موضوع در این کتاب هم نشان داده شده است. ما البته با کمک تمرین و ممارست می‌توانیم به این تغییر در طرز تفکر برسیم و در مسیر تحولاتی سازنده قرار بگیریم. تحولاتی که کمکمان می‌کنند ثروت را به خانه خود دعوت کنیم و در ادامه، شادی، خوشحالی و موفقیت را هم در کنارش داشته باشیم. این کتاب به ما کمک می‌کند تا دغدغه‌های مالی را کنار بگذاریم و با ذهنی فارغ مسیر ثروتمند شدن را طی کنیم. 

در بخشی از کتاب صوتی پول شادی بخش اینطور آمده است: «دو نوع افراد وجود دارند: آن‌هایی که در ظاهر شکرگزارند و آن‌هایی که چیزی را پیدا می‌کنند تا تقصیر را به گردنش بیندازند یا شاکی باشند.» این کتاب به ما کمک می‌کند تا خودمان را وارد دسته افراد شکرگزار کنیم و به این ترتیب، دری را در زندگی خود باز کنیم که پذیرای تمام نعمت‌ها است. همچنین کمکمان می‌کند تا دیدگاه خود را درباره پول، تغییر دهیم. احتمالا پیش از این، درباره ثروت اینطور فکر می‌کردیم: «کسانی که پول بیشتری دارند یا به نظر ثروتمند‌تر از شما هستند با هوش‌تر یا پرتلاش‌تر از شما نیستند.» حال ما هم می‌توانیم به این جمع اضافه شویم. اما در صورتی که به تمام نکات و موارد مطرح شده در کتاب عمل کنیم و دیدگاه‌های خودمان را به دیدگاه‌های افراد ثروتمند نزدیک‌تر کنیم.

جک کانفیلد، نویسنده و سخنران حوزه موفقیت، معتقد است که این کتاب از جمله کتاب‌هایی است که زندگی را تغییر می‌دهد. نشریه بوک‌ لیست (Booklist) این اثر را اینطور توصیف می‌کند: «کتاب پول شادی بخش دیدی جدید درباره‌ی ماهیت پول به شما اعطا می‌کند.» 

کتاب صوتی پول شادی بخش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی پول شادی بخش را به تمام کسانی پیشنهاد می‌کنیم که دوست دارند ثروتمند شوند و از آن لذت ببرند. این کتاب شروع یک زندگی جدید است؛ زیرا دیدگاهی نوین به شما هدیه می‌کند که تابه‌حال در کتاب دیگری نخوانده بودید. 

بخشی از کتاب صوتی پول شادی بخش 

اگر شما بتوانید شادی را در سبک زندگی منحصر به فرد خودتان بیابید، نشانه‌ای است از اینکه شما در حال بیرون آمدن از بازی پول هستید. هیچ جواب درستی وجود ندارد. شما می‌توانید وضعیت شاد خود را در بی آلایشی و ساده گرایی پیدا کنید. یا اگر کسب پول زیاد و ایجاد جریان بزرگ ترجیح شماست، انجامش دهید. تنها شما هستید که می‌توانید بگویید چه چیزی برای شما مناسب است.

نظرات کاربران

MahanZarif
۱۴۰۱/۰۳/۲۷

گوینده و کیفیت صدا خیلی بده. واقعا از خریدم پشیمونم.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۶۲,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۴٫۷ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۶۲,۰۰۰تومان
زمان۰۲ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۴٫۷ مگابایت