با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح اثر مارک ویکتور  هانسن

دانلود و خرید کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح

داستان‌هایی برای گشودن قلب و تلطیف روح

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح  نوشته  مارک ویکتور  هانسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح

کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح؛ داستان‌هایی برای گشودن قلب و تلطیف روح اثری مشترک از مارک ویکتور هانسن و جک کنفیلد است که با ترجمه گلسانا احمدی و گروه گویندگان شادن پژواک می‌شنوید.

با داستان‌های آموزنده و لطیف این کتاب از دنیای روزمرگی خود جدا می‌شوید و لحظه‌هایی را به تفکر و مراقبه می‌نشینید.  به دنیای احساسات و تجربیات انسان‌های دیگر سفر می‌کنید تا تجربه‌های انها را از زندگی مرور کنید و بیاموزید. انرژی مثبت بگیرید و تجدید قوا کنید و عشق و محبت را بیشتر و بهتر بشناسید.

شنیدن کتاب سوپ جوجه برای روح؛ داستان‌هایی برای گشودن قلب و تلطیف روح را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی مخاطبان این کتاب اند.

درباره نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح

جک کنفیلد

جک کنفیلد متولد ۱۹ اوت ۱۹۴۴ است. او نویسنده‌ای است که با سخنرانی‌های انگیزشی خوبش مشهور شده است. او  مربی شرکت و کارآفرین هم هست. کنفیلد یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان فرعی دارد و ۵۰۰ میلیون نسخه از آنها به بیش از ۴۰ زبان دنیا چاپ شده است.

مارک ویکتور هانسن

مارک ویکتور هانسن از موفق‌ترین و پراوازه‌ترین سخنرانان، مشاوران و نویسندگان در حوزه موفقیت، رشد فردی و کسب‌وکار است. سوپ جوجه برای روح از آثار پرفروش این نویسنده‌است. مجله تایم این اثر را یک پدیده انتشاراتی معرفی کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۹٫۵ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۷ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۹٫۵ مگابایت