با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غلبه بر عادت‌های مزاحم

دانلود و خرید کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم  نوشته  دیپاک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

غلبه بر عادت‌های مزاحم کتابی نوشته دیباک چوپرا، نویسنده و پزشک آمریکایی هندی الاصل است. چوپرا بخاطر ترویج طب جایگزین در میان بسیاری مردمان از کشورهای مختلف شهرت دارد.

 درباره کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

دیباک چوپرا پزشک مدافع طب جایگزین در این کتاب روش‌های غلبه بر عادت‌های مزاحم را به شما آموزش می‌دهد. عادت‌هایی زشت و آزاردهنده‌ای که در انسان‌ها به صورت اعتیاد بروز و ظهور پیدا می‌کنند. رفتارهایی که زندگی سالم و روند آن را به خطر می‌اندازند مثل سیگار کشیدن، پرخوری، پرخوابی، الکل و... 

چوپرا در این اثر می‌کوشد در سه بخش مختلف این رفتارها را بررسی کند . بخش اول به معنا و انواع اعتیاد در زندگی و شناخت آنها اختصاص دارد. بخش دوم مثال‌هایی واقعی از اعتیاد در جوامع انسانی است و در بخش سوم و نهایی راهکارها و روش‌های بازیابی تعادل تشریح می شوند.

 شنیدن کتاب غلبه بر عادت‌های مزاحم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر شما هم عادات ناپسند و مزاحمی دارید که از دست آنها عاصی شده‌اید، همراهی با دیباک چوپرا در این کتاب قطعا برایتان سودمند خواهد بود.

درباره دیباک چوپرا

دکتر دیپاک چوپرا متولد ۱۹۴۷ دهلی نو، بیش از ۵۰ عنوان کتاب نوشته است که به بیش از سی و پنج زبان ترجمه شده‌اند. بعضی از کتاب‌های داستانی و غیر داستانی این نویسندهٔ مشهور، در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به هفت قانون معنوی برای موفقیت،تجلی بی‌درنگ و چگونه خدا را بشناسیم اشاره کرد.

دکتر چوپرا عضو شورای مدیران دانشکدهٔ پزشکان آمریکایی و انجمن متخصصان غدد دورن‌ریز بالینی آمریکایی، استاد کمکی دانشکدهٔ مدیریت کلاگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ است. 

مجلهٔ تایم از دیباک چوپرا به عنوان یکی از صد شخصیت برجستهٔ قرن یاد کرده و لقب «شاعر – پیامبر پزشکی جایگزین» را به او داده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹۹٫۱ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹۹٫۱ مگابایت