با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آره یا نه

دانلود و خرید کتاب صوتی آره یا نه

راهنمایی برای تصمیم‌گیری بهتر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آره یا نه  نوشته  اسپنسر جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آره یا نه

آره یا نه کتابی نوشته دکتر اسپِنسِر جانسون است که در نشر شادن پژواک به چاپ رسیده است. جانسون در این کتاب راهنمایی ‌هایی  برای تصمیم‌گیری بهتر دارد.

درباره کتاب صوتی آره یا نه

آره یا نه» اثر نویسنده‌ پرفروشِ نوییورک تایمز، اسپِنسِر جانسون است که سیستم هوشمند و کاربردی را معرفی می‌کند، که همگان می‌توانند با استفاده از آن، خیلی زود در کار و زندگی تصمیمات بهتری بگیرند.

خیلی از ما تصمیمات اشتباهی می‌گیریم و در نتیجه موقعیت تجاری خود در دنیا را از دست می‌دهیم، در محیطی نامناسب زندگی می‌کنیم، بالا رفتن نرخ جرم و جنایت را تجربه می‌کنیم و تاثیرات مصرف مواد مخدر، طلاق و بی‌خانمانی را می‌بینیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم، به خاطر تصمیماتی که به صورت دسته‌جمعی گرفته‌ایم در وقوع آنها دست داریم.

اگر با نگاهی کوتاه به گذشته زندگی خود را مرور کنیم، خیلی راحت می‌توانیم اشتباهات‌مان را ببینیم. تصمیمات نادرست ما به خاطر تصوراتی است که در همان لحظه‌ی تصمیم‌گیری آنها را باور داریم، و تصمیمات بهتر ما برپایه‌ی واقعیاتی گرفته می‌شود که بموقع به آنها پی می‌بریم.

سیستم «آره یا نه» باعث می‌شود:

• به جای تمرکز بر نیازهای بی‌اهمیت، برنیازهای واقعی تمرکز کنیم

• نظرات بهتری ارائه دهیم

• و یکپارچگی، بصیرت، و نگرش خود را بشناسیم و با استفاده از آن به آرامش خاطر، اعتمادبه‌نفس، و رهایی از ترس برسیم

این کتاب داستان مرد جوانی است که به دنبال یافتن راهی برای گرفتن تصمیمات درست است، تا هم به موفقیت بیشتری برسد و هم کمتر دچار استرس شود. گرچه تصمیمات نادرست زیادی در زندگی نگرفته بود، اما زمانی هم که اشتباه می‌کرد، مشکلاتی در محل کارش بو وجود می‌آمد و گاهی هم زندگی شخصی‌اش را زیرورو می‌کرد.

او احساس می‌کرد تصمیمات ضعیف و نادرست برایش خیلی گران تمام می‌شود و حتماً باید راه بهتری برای حل این موضوع وجود داشته باشد.

بنابراین، یک روز صبح برای پیوستن به بازرگانان یک گروه طبیعت‌گردی به کوهستانی در آن حوالی رفت ، تفریح آخر هفته‌ای که توسط راهنما، یک تاجر و کوهنورد فوق‌العاده هدایت می‌شد، که گروه را از میان کوهستان و هم در تصمیمات‌شان راهنمایی می‌کرد....

شنیدن کتاب صوتی اره یا نه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۶٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۶٫۰ مگابایت