با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیومکانیک ورزش و تمرین

دانلود و خرید کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین  نوشته  پیتر مک‌گینیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین

کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین نوشته پیتر مک‌گینیس است که با ترجمه ژاله معماری منتشر شده است. این کتاب برای دانشجویان و علاقه‌مندان به تربیت بدنی کتاب کاربردی و اصولی است.

درباره کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین

اين كتاب براى معرفى رشته بيومكانيک ورزشى به دانشجويان نگارش يافته است. اگر چه كتاب در اصل، براى آموزش به دانشجويان حركت شناسى، علم تمرين و تربيت بدنى نوشته شده است، براى دانشجويانى كه در ساير حوزه‌هاى علوم حركات بدنى تحصيل می‌كنند نیز مفيد است. مسائل و مثال‌هاى اين كتاب اساسا با رويكرد ورزشى طرح شده‌اند؛ ليكن از مثال‌هاى بالينى و فعاليت‌هاى حركتى روزانه انسان هم استفاده شده است. 

تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان یک حوزه علمی دانشگاهی در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روند رو به رشدی را در تمامی زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی داشته است. یکی از مسائل مهم مورد توجه مسئولان و برنامه‌ریزان، شناسایی، فراهم سازی و تقویت زمینه‌های لازم برای تولید علوم ورزشی و به کارگیری آن در عرصه‌های ورزش قهرمانی و میادین بین‌المللی است.

پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد و تلاش کرد تا فعالیت‌های پژوهشی‌اش را با هدف تولید روش و انتقال یافته‌های نوین علمی به جامعه ورزش و علاقمندان به نشر آثار علوم ورزشی همسو کند. پژوهشکده با همکاری ناشران دانشگاهی از سال ۱۳۷۹ وارد حوزه چاپ و نشر کتب علمی حوزه تربیت بدنی و ورزش شد و در سال ۱۳۹۰ مجوز انتشار کتاب را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با عنایت به مجوز انتشارات تخصصی و دولتی خود، اقدام به دریافت، داوری و چاپ کتاب علمی فاخر اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در حوزه تربیت بدنی نمود که با توجه به نیاز مخاطبین از رشد فزاینده‌ای در این چند سال برخوردار بوده و باعث شده تا پژوهشگاه به عنوان قطب علمی کشور مطرح گردد.

خواندن کتاب بیومکانیک ورزش و تمرین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و دانشجویان تربیت بدنی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۲۷-۵۵-۹
تعداد صفحات۷۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۲۷-۵۵-۹