با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماشا و سه خرس

دانلود و خرید کتاب ماشا و سه خرس

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماشا و سه خرس  نوشته  مونی لیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماشا و سه خرس

کتاب ماشا و سه خرس نوشته مونی لیم است که با ترجمه بنفشه کاظمی منتشر شده است. کتاب ماشا و سه خرس داستانی جذاب با تصاویری رنگی دارد که کودک را به دنیای قصه ها می‌برد.

درباره کتاب ماشا و سه خرس

روزی روزگاری، سه خرس که اعضای یک خانواده بودند، در یک کلبه کوچک و زیبا در جنگل زندگی می‌کردند. خرس‌ها، بابا خرسه و مامان خرسه و یک بچه خرس کوچولو بودند که با هم زندگی می‌کردند. یک روز صبح، مامان خرسه سه کاسه آش برای صبحانه‌شان درست کرد. چون آش خیلی داغ بود، خرس‌ها نتوانستند آش را بخورند، بابا خرسه گفت: بیایید برای پیاده‌روی به جنگل برویم. وقتی برگردیم آش‌مان سرد می‌شود و می‌توانیم آن را بخوریم. آنها با هم از کلبه بیرون رفتند و به طرف جنگل حرکت کردند. دختر کوچولویی به نام ماشا در جنگل گم شده بود. ماشا در جنگل راه می‌رفت که ناگهان به خانه خرس ها رسید. ِ خانه خرس‌ها را کوبید، اما هیچ کس در را باز نکرد. ماشا خیلی کنجکاو شد و به کلبه خرس‌ها رفت. او سه کاسه آش را روی میز دید که بخار از روی آنها بلند می‌‌شد. او سراغ آش‌ها رفت آش بابا خرسه و مامان خرسه داغ بود اما آش بچه خرسه خیلی اندازه بود، ماشا آش را خورد و در خانه می‌گشت. اما کم‌کم وقتش بود خرس‌ها به خانه برگردند.

خواندن کتاب ماشا و سه خرس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۲۲۶۰۳۹
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

عالی بود حتما بخرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۳-۵
تعداد صفحات۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۳-۵