با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من خودم را باور دارم

دانلود و خرید کتاب من خودم را باور دارم

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من خودم را باور دارم  نوشته  لاری رایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من خودم را باور دارم

من خودم را باور دارم نوشته لاری رایت یکی از کتاب‌های مجموعه زمزمه‌های خودآگاهی است که در انتشارات خانه رود به چاپ می‌رسد.

درباره مجموعه زمزمه‌های خودآگاهی

مجموعه هفت کتاب زمزمه‌های خودآگاهی برای افزایش مهارت‌های زندگی و اجتماعی نگاشته شده است. مهارت‌های زندگی شامل خودآگاهی هیجانی، ارتباط موثر، همدلی، مدیریت عواطف و استرس، تفکر انتقادی و خلاق، مهارت گفت‌وشنود و رفت‌و‌آمد و تصمیم‌گیری و حل مسئله است. در کنار رشد جسمی و آموزشی باید از پیش از دبستان به فرزندان خود چگونگی شناخت عواطف خود و دیگران و شیوه‌های مدیریت و برخورد با این احساسات را بیاموزیم. اهمیت این مهارت‌ها در قالب هوش عاطفی و اجتماعی و معنوی امروزه در جهان جایگاه ویژه‌ای دارد و با توجه به شدت آسیب‌های اجتماعی در کشور ما ضرورت بها دادن به آن‌ها بیش از پیش احساس می‌شود.

مجموعۀ هفت جلدی که پیش رو دارید هدایتگر و راهنمای زمزمه‌های کودکان است تا آنها را به سمت مهارت‌های زندگی و اجتماعی، افزایش خودآگاهی، اعتمادبه‌نفس و خودباوری سوق دهد. این مهارت‌ها را می‌توان سرمایه‌های معنوی و روان‌شناختی نیز نامید و از پایه‌های موفقیت و شادکامی برشمرد. یکی از آشکارترین ویژگی‌های این مجموعه، افزودن بر گنجینۀ واژگانی کودکان برای بیان حالت‌های گوناگون عاطفی آنهاست. نکته‌ای که گاه پدر و مادرها نیز با کمبود آن در ابراز احساسات خود مواجه‌اند.

در مجموعۀ حاضر، موقعیت‌های گوناگونی از تجربۀ احساسات و هیجان‌ها و مسائل ارائه شده و به توانمندسازی پاسخگویی‌های عاطفی و اجتماعی، در کودک توجه شده تا وی بتواند در کنار آموزش‌های رسمی در مدرسه به دانایی و توانایی بیشتری در برخورد با خود و دیگران برسد.

خواندن مجموعه کتاب‌های زمزمه‌های خودآگاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پدر و مادرها می‌توانند با خواندن این مجموعه برای فرزندان خود بستر مناسبی برای کتاب‌خوانی فراهم سازند و از طرفی با طرح موضوعات مشابه و مبتنی بر فرهنگ خانواده، خلاقیت، انتقاد کردن و پذیرش انتقاد و توان تصمیم‌گیری و حل مسئله را در موارد مشابه به نقد و چالش بکشند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
sbabayan
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

به نظر باران خیلی جالب بود

cruella
۱۴۰۰/۰۴/۰۵

خوب نبود خیلی برای نوجوانان

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۸۳-۸-۹
تعداد صفحات۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۸۳-۸-۹