با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سر دلبران؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب سر دلبران؛ جلد دوم

مثنوی به نثر

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سر دلبران؛ جلد دوم  نوشته  ناهید عبقری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سر دلبران؛ جلد دوم

کتاب سر دلبران؛ جلد دوم نوشته ناهید عبقری است. این کتاب روایت داستان‌های مثنوی به زبان نثر است. کتاب سر دلبران؛ جلد دوم را انتشارات بانگ نی منتشر کرده است.

درباره کتاب سر دلبران؛ جلد دوم

این کتاب دفتر چهارم به بعد مثنوی است که برای علاقه‌مندان به این اثر ارزشمند به فارسی برگردانده شده است. مثنوی معنوی یکی از ارزشمندترین آثار داستانی ایران و جهان در قالب ادبیات تعلیمی است که به شعر سروده شده. 

انتشارات «بانگ نی» در پاییز سال ۱۳۹۲ مجوز خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد و از همان سال با مدیریت ناهید عبقری فعالیت مستمر خود را شروع کرد. ناهید عبقری از جوانی و حدود سال ۱۳۵۵ و قبل از آن آغاز کرده بود و همواره به یادداشت برداری از موضوعات ادبی، عرفانی و شرح و وصفی بر آن‌ها خلاصه می‌شد، اما او به هدفش یعنی اشاعه «ادب و عرفان» جنبه‌ای رسمی بخشید.

این انتشارات در سال ۱۳۹۳ شمسی کتاب «ناگفته‌های مشروطیت» را به چاپ رسانید که کتابی بسیار ارزشمند و برگرفته از نسخه خطی دست نویس «سالار معتضد» است. در سال ۱۳۹۴ چاپ سوم کتاب‌های «از عارف قصه‌گو بشنو جلد ۱ و۲» و «سیر معنوی با قصه‌های مثنوی» را روانه‌ی بازار کرد. چاپ‌های قبلی این سه کتاب‌ را انتشارات «مهر صفا» بر عهده داشته است. همچنین مجموعه سه جلدی این کتاب‌ها را با نام «قصه های مثنوی» ارائه کرد.

این انتشارات با هدف رشد فرهنگ هم‌چنان آثار ارزشمندی برای علاقه‌مندان به ادبیات فارسی منتشر می‌کند.

خواندن کتاب سر دلبران؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات پیشنهاد می‌کنیم.

درباره ناهید عبقری

ناهید عبقری، محقق و مولانا پژوه در ۱۴ شهریور ۱۳۳۱ در مشهد و در خانواده‌ای ادب‌پرور است. او در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل یکی از رشته‌های علوم از دانشگاه تهران است. گرایش به ادبیات و عرفان که از نوجوانی او را به شوق می‌آورد، امروزه نتایجی ارزشمند به بار آورده که محصول عمری تلاش است. او انتشارات بانگ نی را تاسیس کرد تا چراغی باشد برای علاقه‌مندان به ادبیات. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۳۷۷-۶-۵
تعداد صفحات۳۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۳۷۷-۶-۵