با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب هیدرولوژی پیش بینی بلندمدت اثر پائول میلان

کتاب هیدرولوژی پیش بینی بلندمدت

نویسنده:پائول میلانآن کاترین فاوریآندره میوسیمترجم:جعفر دستورانیسعید فرزینانتشارات:انتشارات دانشگاه سمنانسال انتشار:۱۳۹۸تعداد صفحه‌ها:۳۱۷ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها۳۱۷ صفحه

دسته‌بندی
ریاضیات۱ مورد دیگر

معرفی کتاب هیدرولوژی پیش بینی بلندمدت

کتاب هیدرولوژی پیش بینی بلندمدت؛ رویکرد تحلیل فراوانی اثر جعفر دستورانی و سعید فرزین یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته عمران و هوشناسی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب هیدرولوژی پیش بینی بلندمدت؛ رویکرد تحلیل فراوانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران رشته عمران و هواشناسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است