با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هزار حکایت پارسی

دانلود و خرید کتاب هزار حکایت پارسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هزار حکایت پارسی  نوشته  منوچهر علی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هزار حکایت پارسی

کتاب هزار حکایت پارسی مجموعه حکایت‌هایی از گنجینه غنی و ارزشمند ادبیات کلاسیک ایران است که با گزینش منوچهر علی‌پور در انتشارات تیرگان به چاپ رسیده است. 

درباره کتاب هزار حکایت پارسی

ادبیات ایران یکی از قدیمی‌ترین و کهن‌ترین نمونه‌های ادبیات در سراسر جهان است که سرشار از پندها و تمثیل‌ها و حکایات آموزنده و شیرین است. شاعران و نویسندگان صاحب سبک ایرانی در میان آثار خود همواره پندها و حکایت‌های جذاب و آموزنده دارند که می‌تواند چراغ راه آینده باشد.

کتاب هزار حکایت پارسی با هدف آشنا کردن مخاطب با گنجینه ادبیات کهن و آموزنده فارسی گردآوری شده است. تا ضمن لذت بردن از ادبیات پربار فارسی از تجربه‌های گذشتگان نیز بهره گیرند و آنها را سرمشق قرار دهد. این داستان‌ها دو جنبه سرگرمی و آموزش را در خود دارند. 

در این کتاب حکایت‌هایی را از کلیله و دمنه، قابوس‌نامه، جوامع‌الحکایات، گلستان سعدی، سیاست‌نامه، اسرار التوحید و حکایت‌هایی از عطار، مولوی و عبید را می‌خوانیم.

کتاب هزار حکایت پارسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این اثر را به تمام دوست‌داران ادبیات جهان و کسانی که دوست دارند نگاهی اجمالی به ادبیات ایران داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۵۰۰-۶
تعداد صفحات۸۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۵۰۰-۶