با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب باز هم خدا هست اثر جول اوستین

دانلود و خرید کتاب باز هم خدا هست

موفقیت در زندگی با ۳۱ راز معنوی

۴٫۷ از ۷ نظر
۴٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب باز هم خدا هست  نوشته  جول اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب باز هم خدا هست

کتاب باز هم خدا هست اثری از جول (جوئل) اوستین است که با ترجمه علی محمدی مطلق در انتشارات آندیاگستر به چاپ رسیده است. این کتاب، به ما کمک می‌کند تا با بهره گرفتن از ۳۱ راز معنوی، موفقیت در زندگی را تجربه کنیم.

درباره کتاب باز هم خدا هست

کتاب باز هم خدا هست اثری از جول اوستین است. او در این کتاب سی و یک راز معنوی را بیان کرده است که به ما کمک می‌کند در زندگی به موفقیت دست پیدا کنیم. موفقیتی که خودمان آن را رقم زده‌ایم و لایقش هستیم. تنها کافی است آنچه را که در این کتاب نوشته شده است، بخوانید و به آن باور و اطمینان داشته باشید تا نتایج آن را در زندگی خود ببینید. 

اوستین در این کتاب ما را با قدرت کلامی که به زبان می‌آوریم آشنا می‌کند. قدرتی که البته برگرفته از ذهن و نوع تفکر و بینش ما به جهان است. اگر ما همیشه جنبه منفی قضایا را نگاه کنیم بازتاب این نگاه را در کلاممان جاری کنیم، نتیجه متفاوت می‌شود و این تفاوت بستگی به میزان قدرت مثبت و یا منفی ذهن و نگاه ماه دارد. 

رازهای معنوی که او در این کتاب بیان می‌کند به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم زندگی خود را متحول کنیم و با استفاده از تغییراتی که رقم زده‌ایم، شادی، آرامش و موفقیت را به خانه‌هایمان دعوت کنیم. 

کتاب باز هم خدا هست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب باز هم خدا هست را به تمام کسانی که دوست دارند درهای معنویت را به روی خانه‌هایشان بگشایند، پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره جول اوستین 

جول اسکات اوستین، واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود، ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست. خطابه‌های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می‌شود.

جول اوستین تا به حال هفت کتاب منتشر کرده است که همگی در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشتند. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده رو می‌شناسند.

بخشی از کتاب باز هم خدا هست

کلام ما قدرت فوق‌العاده‌ای دارد. وقتی حرف می‌زنیم به آن جان می‎بخشیم. اشخاص بدون توجه به مثبت یا منفی بودن کلامشان، از جملات منفی زیادی درباره‌ی خود، خانواده و آینده‌‎شان استفاده می‎کنند. آن‌ها می‎گویند: «هرگز موفق نمی‌شوم»، «این بیماری مرا خواهد کشت»، «بازار خراب است»، «نمی‌توانم شرایط را درست کنم»، «فصل سرماخوردگی است، قطعاً بیمار خواهم شد».

آن‌ها نمی‎دانند با گفتن این صحبت‌ها، در حال رقم زدن آینده‌‎شان هستند. در کتاب آسمانی می‎خوانیم: «ما محصول حرف‌هایمان را برداشت می‎کنیم». این یعنی ما دقیقاً نتیجه سخنانمان را دریافت می‎کنیم. کلید کامیابی شما در کلام است. کلامی را بگویید که در جهت زندگی ایده‌‎آلتان باشد. نمی‎توانید از شکست حرف بزنید و انتظار پیروزی داشته باشید. نمی‎توانید از کمبودهایتان صحبت کنید و انتظار فراوانی داشته باشید. هر چیزی بگویید، همان را به وجود می‎آورید. اگر می‎خواهید بدانید که پنج سال دیگر چه وضعیتی خواهید داشت، گوش کنید که در مورد خود چه می‎گویید.

ما با کلاممان می‎توانیم آینده‎ موفق و یا وحشتناکی برای خود بسازیم. به همین دلیل است که هرگز نباید بگوییم: «من پدر یا مادر خوبی نیستم. جذاب نیستم. هیچ کاری را نمی‎توانم به پایان برسانم. از کار اخراج می‎شوم». احتمال دارد که این افکار به ذهن شما بیایند، اما شما نباید آن‌ها را به زبان بیاورید. زمانی که از افکار منفی خود حرف می زنید در حقیقت به آن‌ها اجازه می‎دهید در زندگی شما پا بگیرند. من هر گاه افکار منفی به سراغم بیاید و بی ‎اختیار بخواهم آن‌ها را بیان کنم، بلافاصله به تأثیر آن در زندگی‎ام فکر می‎کنم و جلو خودم را می‎گیرم. درباره‎ آینده‌ی زندگی‎‌ام از شکست حرف نمی‌زنم، بلکه از محبت پروردگارم سخن می‎گویم: «خوش‌بخت، نیرومند و سالم هستم. امسال بهترین سال برای من خواهد بود». با این کار آینده‌تان را تضمین می‎کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Fāřñäż
۱۴۰۰/۰۷/۰۶

بسیار خوب.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸۳)
به خداوند نمی‌گویم چه مشکل بزرگی دارم، بلکه به مشکلم می‌گویم چه خدای بزرگی دارم.
Fāřñäż
از انرژی‌تان به جای نگرانی، برای ایمان استفاده کنید.
Alireza
همواره پیش از پیروزی شکست بزرگی اتفاق می‌افتد.
Alireza
از نظر قانونی، هر فردی حق دارد هر طوری که می‌خواهد صحبت و یا رفتار کند، اما ما حق نداریم که ناراحت شویم. می‌توانیم فقط نسبت به آن‌ها بی‌اعتنا باشیم. وقتی ناراحت و یا عصبی می‌شویم، در واقع به آن‌ها نشان می‌دهیم که به طرز تفکر آن‌ها در مورد خودمان اهمیت زیادی می‌دهیم. عقیدهٔ آن‌ها در مورد شما بیانگر شخصیت و تعیین‌کنندهٔ ارزش شما نیست. اجازه دهید انتقادهایشان را بیان کنند، اما رفتار بی‌تفاوت باشید تا احساس کنند با دیوار صحبت می‌کنند.
بهار
کلید کامیابی شما در کلام است. کلامی را بگویید که در جهت زندگی ایده‌آلتان باشد. نمی‌توانید از شکست حرف بزنید و انتظار پیروزی داشته باشید. نمی‌توانید از کمبودهایتان صحبت کنید و انتظار فراوانی داشته باشید. هر چیزی بگویید، همان را به وجود می‌آورید. اگر می‌خواهید بدانید که پنج سال دیگر چه وضعیتی خواهید داشت، گوش کنید که در مورد خود چه می‌گویید.
بهار
خداوند می‌تواند زمان شما را افزایش دهد و به شما کمک کند تا کار بیشتری انجام دهید. او می‌تواند خِرد شما را افزایش دهد و به شما کمک کند تا تصمیمات بهتری بگیرید.
Fāřñäż
خداوند در کمتر از چند ثانیه می‌تواند کاری را انجام بدهد که درواقع نیازمند سال‌ها زمان است.
Fāřñäż
«آنچه با چشم دیده می‌شود موقتی است، اما چیزهایی که قابل دیدن نیستند جاودان خواهند بود.»
Alireza
شهامت درخواست‌کردن از خداوند را داشته باشید. او لطفش را به سوی شما سرازیر می‌کند و دوست دارد شما را در خوبی‌هایش غرق کند.
Fāřñäż
به هر کجا می‌روید از احسانی که خداوند در درونتان قرار داده است دیگران را نیز بهره‌مند می‌سازید
بهار

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۲-۲۶-۵
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۲-۲۶-۵