اصول جراحی های اورولوژی

دانلود و خرید کتاب اصول جراحی های اورولوژی

مجموعه درسنامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول جراحی های اورولوژی  نوشته  پویا باغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول جراحی های اورولوژی

کتاب اصول جراحی های اورولوژی نوشته پویا باغی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون بورد تخصصی است.

درباره کتاب اصول جراحی های اورولوژی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اصول جراحی های اورولوژی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اصول جراحی های اورولوژی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اصول جراحی های اورولوژی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اصول جراحی های اورولوژی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۷-۸
تعداد صفحات۲۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۷-۸