با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه قد بلند شویم

دانلود و خرید کتاب چگونه قد بلند شویم

روش‌های طبیعی افزایش قد

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه قد بلند شویم  نوشته  رابرت گرند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه قد بلند شویم

کتاب چگونه قد بلند شویم نوشته رابرت گرند است که با ترجمه محمود مهماندوست منتشر شده است، گر می‌خواهید بیشتر در مورد رشد قدی انسان بدانید، این کتاب را بخوانید.

درباره کتاب چگونه قد بلند شویم

توصیه‌های موجود در این کتاب بسیار ساده و قابل فهم است. اگر باور کنید که به نتیجه دلخواه‌تان می‌رسید حتماً خواهید رسید. برای رسیدن به باور واقعی در موفقیت‌تان لازم است واضح و روشن آنچه که باید انجام دهید را بفهمید، و چرا و چگونه رسیدن به آن‌ها را بدانید. این همان رازهای نهفته و واقعی موجود در این کتاب است. خواندن این کتاب برای والدین بسیار مفید است زیرا یاد خواهند گرفت چه روش‌ها و اعمالی بر رشد و سلامتی کودکان‌شان تأثیر خواهد داشت، و روش‌های قطعی برای رشد کودکان‌شان در هر شرایط و وضعیتی را خواهند آموخت. فراگرفتن جزییات رشد انسان از ابتدای تولد تا هنگامی که استخوان‌ها دیگر نمی‌توانند بلندتر شوند بسیار مهم است طی می‌شود و مهم‌ترین بخش آن چگونگی به حداکثر رساندن قد شما است. بدون توجه به سن‌تان و اینکه چقدر در مورد این موضوع اطلاع دارید از رازهای بسیار مهم و جدید این کتاب آگاه شوید.

خواندن کتاب چگونه قد بلند شویم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی که نگران رشد کودکشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۹۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۰۸-۹۸-۰
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۹۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۱۰۸-۹۸-۰