با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب رقص قلم؛ دفتر دوم اثر گروه مولفان

دانلود و خرید کتاب رقص قلم؛ دفتر دوم

نگارش‌های نوجوانان ایران زمین

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رقص قلم؛ دفتر دوم  نوشته  گروه مولفان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رقص قلم؛ دفتر دوم

کتاب حاضر دفتر دوم از مجموعه رقص قلم است که به کوشش گروهی از مولفان در انتشارات تیرگان به چاپ رسیده است. این مجموعه دربردارنده تجربیات نویسندگی نوجوانان ایرانی است.

درباره مجموعه رقص قلم

تردیدی نیست که در فرهنگ ایرانی، خواندن و نوشتن کاری است بسیار ارزشمند و ایرانیان اصیل، از دیرباز بدان توجه داشته‌اند. اگر خواندن و نوشتن از دوران کودکی و نوجوانی تمرین شود، بدون شک این کودکان و نوجوانان در آینده از سطح سواد و تـوان علمـی بسـیار بـالایی برخـوردار خواهند بود.

نسل امروز اگر به «خوانش و نگارش» بیشتر بپردازند بـی‌گمـان به فرهنگ و ادب این کهن بوم و بر یاری رسانده‌اند و خود نیز آینده‌ای بسیار بهتر و پربارتر خواهند داشت.

در مجموعه رقص قلم تلاش بر این است تا آثار قلمی برخی از نوجوانان این مرز پرگهر بـه زیـور چـاپ آراسـته شـود . نگـارش‌هـایی کـه ایـن آینده‌سازان، خود با مدیریت و نظارت معلمان فرهیخته‌شان نگاشته‌انـد و تخیل زیبای خود را پرواز داده‌اند و به اوج رسیده‌اند. باشد که چـاپ آثـار قلمی و دلنوشته‌های نوجوانان ایرانی، کمکی باشـد بـه بهتـر نوشـتن و بهتر اندیشیدن فرزندان ایران‌زمین.

خواندن مجموعه رقص قلم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطب این مجموعه نوجوانان علاقه‌مند به نویسندگی و مربیان آنها هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۳۱۶-۳
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۳۱۶-۳