با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تاریخ ادبیات ایران؛ جلد دوم اثر گروه نویسندگان

دانلود و خرید کتاب تاریخ ادبیات ایران؛ جلد دوم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخ ادبیات ایران؛ جلد دوم  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تاریخ ادبیات ایران؛ جلد دوم

کتاب تاریخ ادبیات ایران یک مجموعه هفت جلدی است که انتشارات تیرگان زیرنظر بهترین نویسندگان و متخصصان ادبیات فارسی منتشر کرده است. این کتاب جلد دوم مجموعه تاریخ ادبیات ایران است.

درباره مجموعه تاریخ ادبیات ایران

مجموعه کتاب تاریخ ادبیات ایران که برای جوانان و نوجوانان نوشته شده است، یک راهنمای کلی برای شناخت روند تاریخ زبان و ادبیات فارسی است. این کتاب در هر بخش نویسندگان و شاعران مطرح ایران را معرفی می‌کند و به ویژگی‌ها و سبک‌های ادبی می‌پردازد. کتاب با رودکی پدر شعر فارسی آغاز می‌شود.

ایران سرزمین فرهنگ و ادب است، ادبیات ایران قرن‌هاست متفکران و ادیبان جهان را متحیر کرده است. شاعران و نویسندگان توانسته‌اند با آثارشان جایگاه ایران را در جهان بالاتر دیگر کشورها قرار دهند. اما آنچه امروزه بیش از هرچیزی مهم است، این است که جوان و نوجوان ایرانی بتواند این افراد بزرگ را بشناسد و آثارشان را بخواند. این مجموعه کتاب سعی دارد با بررسی روند تاریخی ادبیات فارسی به تمام علاقه‌مندان کمک کند درک بهتری از ادبیات داشته باشند.

این کتاب زبانی ساده و جذاب و گیرا دارد و نویسندگان آن تلاش کرده‌اند بهترین و جامع‌ترین و جذاب‌ترین اطلاعات را بدون زیاده‌گویی در اختیار مخاطب قرار دهند. در تمام کتاب از منابع معتبر استفاده شده است تا خواننده با اطمینان کتاب را مطالعه کند.

خواندن مجموعه کتاب تاریخ ادبیات ایران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زبان و ادبیات فارسی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۲۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۹۳-۹
تعداد صفحات۶۲۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۹۳-۹