با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر اثر اندی استنتون

دانلود و خرید کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر

گام به گام با آقای گام ۵

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر  نوشته  اندی استنتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر

 کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر جلد پنجم مجموعه گام به گام با آقای گام نوشته اندی استنتون است که با ترجمه رضی هیرمندی منتشر شده است. مجموعه گام به گام با آقای گام یکی از مشهورترین کتاب‌های نوجوان است که کودکان و بزرگسالان از آن لذت می‌برند.

درباره مجموعه گام به گام با آقای گام

مجموعه کتاب‌های گام به گام با آقای گام داستان‌های جذاب پیرمرد عجیبی به نام آقای گام است که کودکان و بزرگسالان را شیفته خودش کرده است.

آقای گام پیرمرد بداخلاقی است با ریش قرمز و یک جفت چشم خون گرفته که مثل هشت پایی که در غاری ناجور چنبره زده باشد، به آدم‌ها می‌شود. از آن موجودات یک پارچه وحشتناک که عشقش تمام روز چرت زدن توی رختخواب و تنهایی و غر زدن به زمین و زمان است. یا ول بودن در رختخواب یا غرولند می‌کرد یا دماغش را فین می کرد و لیس می زد. بیشتر مردم شهر لامونیک بیبر از او فراری هستند و بچه‌ها از او می‌ترسیدند. مادرها به بچه‌ها می‌گفتند: وقتی می‌گم بخواب، بگیر بخواب وگرنه آقای گام میاد سر عروسک‌هات داد می‌زنه و کتاب‌هاتو لک پک می‌کنه. این کلک معمولا می‌گرفت.

در هر جلد از مجموعه گام به گام به آقای گام با یک داستان بامزه از این شخصیت همراه می‌شوید.

خواندن کتاب آقای گام در درنده لامونیک بیبر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم

درباره اندی استنتون

اندی استیتون، متولد ۱۹۷۳ است. او نویسنده کتاب کودک و نوجوان است و همزمان خواننده سبک بلوز هم است. اندی استیتون اصالتا اهل انگلستان است. او در اطراف شهر لندن بزرگ شد و در مدرسه لاتیمر درس خواند. استیتون در دانشگاه آکسفورد در رشته زبان انگلیسی تحصیل کرد اما مدتی بعد از دانشگاه اخراج . او شغل‌های کمدین، نمایشنامه خوان، کاریکاتوریست و ... را تجربه کرده است و عاشق کارتون، کتاب و موسیقی است. او این روزها در شمال لندن زندگی می‌کند و مشهورترین شخصیتی که خلق کرده است آقای گام در مجموعه گام به گام با آقای گام است که اثرش را با آثار رولد دال مقایسه می‌کنند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸۶۰۰۵۲۲۵۱۶۷
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸۶۰۰۵۲۲۵۱۶۷