با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نماز در چشم عارفان

دانلود و خرید کتاب نماز در چشم عارفان

عرفان ایرانی ۳

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نماز در چشم عارفان  نوشته  زینب یزدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نماز در چشم عارفان

کتاب نماز در چشم عارفان نوشته زینب یزدانی و منوچهر علی‌پور است. این کتاب یکی از کتاب های مجموعه عرفان ایرانی است که انتشارات تیرگان برای علاقه‌مندان به عرفان منتشر کرده است. منبع این کتاب تذکره الاولیا، فیه ما فیه، ترجمۀ رساله قشیریه، اسرارالتوحید است.

درباره مجموعه عرفان ایرانی  

عرفان، روشی اعتقادی و عملی برای رسیدن به حقیقت است. اساس عرفان بر این موضوع استوار است که عقل و حواس پنجگانه، به دلیل خطاهای ادراکی، قابل اعتماد نیستند و به تنهایی، توان درک حقیقت را ندارند و به همین دلیل، به نوعی تلاش برای درک بی‌واسطه حقایق، نیاز است که بِه آن، عرفان می‌گویند.

عرفان، شناخت قلبی است که از طریق کشف و شهود، نه منطق و استدلال، حاصل می‌شود و آن را علم وجدانی هم می‌خوانند. کسی را که واجد مقام عرفان است، عارف گویند. ایران یکی از مراکز عارفان بوده و عرفان در ایران طی قرن‌ها به روش‌ها و فرقه‌ها و تفکرات مختلفی خودش را نشان داده است، مجموعه عرفان ایرانی نشر تیرگان با بررسی نظرات و آثار عارفان ایرانی سعی دارد تصویر واضحی از عرفان در اختیار خوانندگان علاقه‌مند قرار دهد.

مجموعه عرفان ایرانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به عرفان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۴۷-۲
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۴۷-۲