سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش

دانلود و خرید کتاب سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش  نوشته  الوین سیلوراستاین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش

کتاب سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش اثر الوین سیلوراستاین، ویرجینیا سیلوراستاین و لورا سیلوراستاین نان و ترجمه مریم نعمتی واحدی یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

این کتاب، اثری عالی است که به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند تا با انواع رژیم‌های تغذیه‌ای آشنا شوند و درباره مواد غذایی مختلفی که در طول روز می‌خورند، اطلاعات جالبی به دست بیاورند. کودکان با کمک این کتاب می‌توانند درباره فواید همه خوراکی‌های سالم و مضرات مواد غذایی بدون ارزش تغذیه‌ای آشنا شوند و به این ترتیب تصمیم بگیرند که مواد غذایی سالم را به رژیم خود اضافه کنند.

خواندن کتاب سبزی هایت را بخور و شیرت را بنوش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کودکانی که به کتاب‌های علمی علاقه دارند از خواندن این کتاب لذت می‌برند و مطالب جالبی درباره سلامتی بدن و تغذیه خوب، می‌آموزند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۱۸-۱
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۱۸-۱