با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب خداوند و شر اثر مایکل پترسونoff

کتاب خداوند و شر

نویسنده:مایکل پترسونمترجم:رستم شامحمدیانتشارات:انتشارات دانشگاه سمنانسال انتشار:۱۳۹۳تعداد صفحه‌ها:۲۲۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۷از ۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها۲۲۲ صفحه

دسته‌بندی
پژوهش ادبی۱ مورد دیگر

معرفی کتاب خداوند و شر

کتاب خداوند و شر اثر مایکل پترسون یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته فلسفه و ادیان است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب خداوند و شر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران فلسفه و ادیان مخاطبان این کتاب‌اند.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های مایکل پترسون

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است