با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی

دانلود و خرید کتاب تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی  نوشته  سیدمحمد موسی بفرویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی

کتاب تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی اثر سیدمحمد موسوی بفرویی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران ادبیات عربی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب تجلی اندیشه ایرانی در ادبیات عباسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان رشته ادبیات عربی و تاریخ ادبیات مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۶۳-۷
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۶۳-۷