با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازی برای کودک نوپا اثر آتمن مک‌کی

دانلود و خرید کتاب بازی برای کودک نوپا

فعالیت‌های آموزشی و سرگرم کننده برای کودک نوپای شما (۱ تا ۳ سال)

۳٫۲ از ۹ نظر
۳٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازی برای کودک نوپا  نوشته  آتمن مک‌کی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بازی برای کودک نوپا

کتاب بازی برای کودک نوپا اثری از آتمن مک کی با ترجمه وحید توکل صدیقی است. این کتاب شامل فعالیت‌های آموزشی و سرگرم کننده برای کودک نوپای شما (۱ تا ۳ سال) است.

درباره کتاب بازی برای کودک نوپا

بازی کردن، کار کودکان است. کودکان به وسیله بازی کردن می‌آموزند و تمام مهارت‌هایی را که نیاز دارند، کسب می‌کنند. بچه‌ها از طریق بازی در دنیایی وارد می‌شوند که همه‌چیزش مخصوص به آن‌هاست و به این ترتیب آنان را به تجربه‌ای ارزشمند دعوت می‌کند. اما بازی‌ها فایده دیگری هم دارند. علاوه بر سرگرم کردن بچه‌ها، می‌توان از طریق بازی چیزهای بسیاری را به بچه‌ها آموخت. از مهارت‌های مختلف در ریاضی، علوم و ... گرفته تا مهارت در دست ورزی. همچنین بسیاری از مهارت‌های اجتماعی مثل احترام به دیگران، شراکت، قانون‌مندی و احترام به قوانین، دوستی و ... در بازی به کودکان آموخته می‌شوند. 

آتمن مک کی در کتاب بازی برای کودک نوپا بازی‌های بسیاری را طراحی کرده است. این بازی‌ها و فعالیت‌های سرگرم کننده و آموزش دهنده برای کودکان نوپا و ۱ تا ۳ سال مناسب است. با اینحال با کمی خلاقیت و ایجاد تغییرات می‌توان آن را برای کودکان بزرگ‌تر نیز قابل اجرا و جذاب ساخت. 

کتاب بازی برای کودک نوپا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام والدینی که فرزندان نوپا دارند، پرستاران و مربیان می‌توانند از محتوای عالی کتاب بازی برای کودک نوپا استفاده کنند. 

بخشی از کتاب بازی برای کودک نوپا

بازی بدنت را تکان بده

وسایل موردنیاز:

قیچی

چسب یا نوارچسب

روش انجام بازی:

شما باید با استفاده از صفحه فعالیت مربوطه، دو عدد تاس بسازید. برای این کار، تاس ها را با قیچی ببرید و سپس از روی خطوط مشخص شده آن ها را تا بزنید. در مرحله بعد قسمت های خاکستری را زیر قسمت های سفید قرار داده و با چسب یا نوارچسب آن ها را به هم بچسبانید.

از کودک خود بپرسید آیا علاقه دارد یک بازی بامزه انجام دهد. به او بگویید که او تاس ها را بریزد ، شما آن ها را بخوانید و هر دوی شما کاری را که روی آن ها نوشته شده، انجام دهید. این کار را با یک مثال به او نشان دهید. اگر دو تاس را بریزید و یکی بگوید «خم کن» و دیگری بگوید «آرنج »، هر دو باید آرنج های خود را خم کنید. از بازی کردن با کودک خود لذت ببرید.

بازی چندتا

وسایل مورد نیاز:

مدادشمعی

روش انجام بازی:

ِاز کودک خود بپرسید آیا علاقه دارد اعضای بدن خود را بشمارد. صفحه فعالیت مربوطه (ضمیمه شماره سه) را به او نشان دهید. همان طور که هر جمله را می خوانید ، هر کلمه را به کودک خود نشان دهید. این کار به او کمک می کند بفهمد شما کلمات را از راست به چپ می خوانید. بعد از خواندن هر جمله از او بخواهید تعداد آن اعضا را در بدن خودش بشمارد. برای مثال، اگر جمل] «من ... چشم دارم» را خواندید ، از او بخواهید چشمانش را پیدا کند و تعداد آن ها را بشمارد. 

بعد از اینکه آن ها را شمرد ، از او بخواهید عدد دو را در پایین صفحه پیدا کند تا شکل آن را ببیند و بتواند آن را در جای خالی بنویسد. درصورت نیاز اعداد را با خط به جای خالی مربوط به آن ها وصل کنید تا او بتواند به راحتی آن ها را دنبال کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۴۰۹۵۲۸۰
۱۴۰۱/۰۱/۲۵

خوبه اما به نظر بیشتر برای بالای سه سال کاربردیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۵-۳۳-۹
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۶۵-۳۳-۹